W naszej szkole odbędą się bezpłatne przeglądy jamy ustnej u dzieci kwalifikujące do bezpłatnego leczenia stomatologicznego.
    Przeglądy będą obejmowały: ocenę stanu uzębienia oraz wykrywanie nieprawidłowości wad zgryzu. Przeglądy będą wykonywane przez lekarza stomatologa oraz higienistkę stomatologiczną. Po przeglądzie otrzymają Państwo informację o kwalifikacji do bezpłatnego leczenia.

Bardzo prosimy o wypełnienie pismnej zgody:

>>>   ZGODA    <<<

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 im. Adama Mickiewicza
w Dąbrowie Górniczej
informuje, że dnia 20.10.2019r. Miasto Dąbrowa Górnicza reprezentowane przez Marcina Bazylaka – Prezydenta Miasta zawarło porozumienie z NZOZ Centrum Stomatologii Perfekt Urszula Szulińska, Robert Fizyk spółka jawna z siedzibą
w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kasprzaka 4

w celu zapewnienia świadczeń stomatologicznych dla młodzieży oraz objęcia efektywną opieką stomatologiczną oraz działaniami edukacyjnymi w zakresie zdrowia i higieny ustnej i profilaktyki próchnicy zębów u uczniów.

Szczegółowych informacji udziela świadczeniodawca usług stomatologicznych
Pani Urszula Szulińska pod nr  tel. 797-424-880