SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ADAMA MICKIEWICZA

                          W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

  Lp.
Nazwa konkursu, olimpiady,  zawodów sportowych
 Osiągnięcia uczniów
         Imię i nazwisko uczniów

1.

 Rejonowe Igrzyska Dzieci

                      - województwa śląskiego

III miejsce

 Drużyna:

 Tryjańska Emilia, Naleśnik Wiktor, Chmielowiec Marcel, Dobek Krystian

2.

 Miejski Świetlicowy Konkurs Plastyczny

               "Jesienne drzewo"

wyróżnienie 

 Wojciech Bachowski

3.

 Miejski Świetlicowy Konkurs Plastyczny

               "Jesienne drzewo"

 III miejsce

 Wiktor Woliński

4.

 Miejski Świetlicowy Konkurs Plastyczny

               "Jesienne drzewo"

II miejsce  Małgorzata Boberek 

5.

 Wojewódzki Konkurs Poetycki dla szkół

 podstawowych.

  laureat  Joanna Barczewska 
6.

 Konkurs Dąbrowskie Talenty 2018

 KONKURS MUZYCZNY

I miejsce  Nadia Banasik
7.

 Konkurs Dąbrowskie Talenty 2018

 KONKURS FOTOGRAFICZNY

I miejsce  Oliwia Szostak 
8.  Konkurs Dąbrowskie Talenty 2018

 KONKURS FOTOGRAFICZNY

III miejsce  Zofia Gajdzińska
9.

 Jesienny Turniej Szachowy

- Dąbrowa Górnicza dla aktywnych.

  I miejsce  Marcel Chmielowiec
10.

 Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół   podstawowych w szachach

III miejsce

 Drużyna:

 Joanna Pisarczyk, 

 11.

 V Regionalny Konkurs

 "Nadzieja uczy nas czekać po malutku "

II miejsce

  Wiktoria Zielińska

 12.

 Miejski Konkurs " Wolna Polska "

III miejsce

  Maja Gawor

 13.  XXII Miejski Konkurs " Moje Miasto "  I miejsce

  Wiktoria Zielińska

  Mateusz Lisowski

  Andrzej Prokop

 14.

 I Miejski Konkurs Plastyczno - Literacki

 pod hasłem " Pani Zima "

 I miejsce   Wiktoria Zielińska
 15.

 Ogólnopolski Otwarty Turniej Szachowy P15

 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina - grupa

 do 8 lat.

I miejsce    Marcel Chmielowiec
16.  Zawody w pływaniu drużynowym chłopców  III miejsce

 Drużyna:

 Filip Kaptacz, Kamil Konewecki, Bartosz Musialik, Seweryn Dudek, Wojciech Percik, Filip Konieczko, Borys Sankowski, Jan Furgacz, Wiktor Leszczyński

17.

 Zawody w pływaniu indywidualnym

 w stylu 

II miejsce  Kamil Konewecki
18.

 Zawody w pływaniu indywidualnym

 w stylu  grzbietowym

III miejsce  Filip Kaptacz
19.  Zawody w pływaniu drużynowym dziewcząt  

 Drużyna:

 Alicja Borówka, Oliwia Kostecka, Barbara Grelewicz, Zuzanna Janda, Maja Ziółko, Julia Ziółko, Wiktoria Zielińska, Natalia Toruńska, Wiktoria Panasz, Anna Kulińska, Katarzyna Szwed

20.

 Zawody w płwaniu indywidualnym

 w stylu  grzbietowym

I miejsce  Alicja Borówka
21.

 Miejski Konkurs Plastyczno - Literacki

 - " Pani Wiosna"

I miejsce  Maja Gawor
22.

 Miejski Konkurs Plastyczny

 - " Wielkanocne motywy - jajko "

       I miejsce      

 

II miejsce

 Radosław Woliński

 

 Wiktor Woliński

 23.

  Ogólopolski Konkurs Stypendiada   

  Wczesnoszkolna - " Plastuś "

wyróżnienie

 Wiktoria Zielińska

24.

 XVIII wojewódzki Zagłębiowski Konkurs Grafiki

 Komputerowej

I miejsce  Kuba Michalczyk

 

Copyright © 2018 sp8dabrowag.pl. All rights reserved. Create by FxDesign and eMDF