SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ADAMA MICKIEWICZA

                          W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

     

Dnia 3 września 2018 r . wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami                      i rodzicami , zgrmadzili się licznie w sali gimnstycznej,                                          aby rozpocząć nowy rok szkolny 2018 / 2019.                                                                  Wszystkich zebranych, powitał Pan Dyrektor ,                                                      a  uczniowie przedstawili swój krótki program artystyczny. 

            Wszystkim Uczniom , Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Rodzicom,                          życzymy samych sukcesów, życzliwości oraz jeszcze więcej uśmiechu                                                           i przyjemności z nauki i pracy.