W październiku bieżącego roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Szkoła pamięta”. Została zorganizowana wystawa prac uczniów upamiętniająca ważne wydarzenie, jakim była 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. W ramach akcji młodzież z klasy ósmej uczestniczyła w wycieczce zorganizowanej do Muzeum Oświęcim – Brzezinka, gdzie poznała bliżej historię tego miejsca, natomiast uczniowie edukacji wczesnoszkolnej odwiedzili miejscowy cmentarz, na którym zapalili znicze na bezimiennych grobach.

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2019 / 2020