SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ADAMA MICKIEWICZA

                          W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

 

 

Dnia 28 września 2021 roku odbył się konkurs z okazji międzynarodowego dnia języków obcych.

 

"GANG HELPIAKÓW"

 

 

 

 

Dąbrowski Paszport Wolontariusza

    Nasza szkoła włącza się w projekt "Dąbrowski Paszport Wolontariusza". Osoby zainteresowane udziałem w tym przedsięwzięciu proszone są o zapoznanie się z Regulaminem i pobraniem Paszportu

 


MIKOŁAJKOWA ZBIÓRKA

C:\Users\Toshiba\Desktop\mikołaj.jpg NA RZECZ DOMU DZIECKA W SARNOWIE 

      Szkolne koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci wraz z klasą 7d oraz Szkolnym kołem Wolontariatu zapraszają do wzięcia udziału w zbiórce mikołajkowej na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Sarnowie. 

Prosimy przynosić: 

  • artykuły plastyczne (np. kredki, mazaki, bloki rysunkowe, kolorowanki, farby itd.)  

  • artykuły i środki higieniczne (np. szampony, odżywki, żele pod prysznic, pasty do zębów, płatki kosmetyczne itd.).  

    Osoby zainteresowane mogą się zgłosić do Pani Marzeny Słaboń lub Pani Anny Śliwy. Materiały przynosimy do szkolnej świetlicy. 

Zbiórka potrwa do 3 grudnia 2021r. 

C:\Users\Toshiba\Desktop\swieta-bozego-narodzenia-2017-dcd.jpg

 

 

 


 

 

 

 

 w roku szkolnym 2021/2022

BUDYNEK A

 

ZAJĘCIA SPORTOWE  

ŚRODA 

            PIĄTEK

15:00-16:00 KLASY I 

            13:30-15:30 KLASY III-IV 

16:00-17:00 KLASY II 

 

ZAJĘCIA PROWADZI MICHAŁ BALCEREK 

             ZAJĘCIA PROWADZI MICHAŁ BALCEREK 


Koło zainteresowań/Rodzaj zajęć
Godzina
Dzień tygodnia
Prowadzący
Sala
Koło plastyczno-techniczne kl. IIa
12.45 - 14.25
Poniedziałek
Edyta Osowska
 
Koło miłośników przyrody
13.30 - 15.20
Poniedziałek
Marta Gąsior
 
Koło „Miłośników bajki”
12.45 - 13.30
Poniedziałek
Anna Golańska
 
Zajęcia rozwijające umiejętności uczniów
13.30 - 14.25
Poniedziałek
Adriana Lipka
 
„Planszówki mądrej główki” – koło zainteresowań dla uczniów kl. IIc
13.30 - 14.25
Poniedziałek
Agnieszka Pawlikowska-Gwizda
 
Rozwijanie indywidualnych umiejętności uczniów klasy IIc
14.35 - 15.20
Poniedziałek
Agnieszka Pawlikowska-Gwizda
 
„Akademia bezpieczeństwa" dla uczniów klasy IIIa
11.45 - 12.30
Poniedziałek
Beata Kremska
 
Koło polonistyczne
13.40 - 14.25
Poniedziałek
Małgorzata Chmielowiec
 
Młody przyrodnik
13.30 - 14.15
Wtorek
Jolanta Bartocha
 
Zespół wokalny WESOŁE NUTKI
14.00 - 15.30
Wtorek
Alicja Oleksy
 
Zajęcia rozwijające umiejętności uczniów kl. IIIa
12.35 - 13.20
Wtorek
Beata Kremska
 
Koło informatyczno – techniczne
13.00 - 13.45
Wtorek
Barbara Ciołek
 
Zajęcia rozwijające umiejętności uczniów klasy IIIb
13.40 - 14.25
Wtorek
Katarzyna Barańska
 
Koło polonistyczne
13.40 - 14.25
Wtorek
Aleksandra Mikulska
 
Koło plastyczne
12.45 - 13.30
Środa
Anna Golańska
 
Koło plastyczno – techniczne dla klas IV
14.40 - 16.00
Środa
Ilona Więcław
 
Zajęcia taneczne klas I i II
13.40 - 14.25
Środa
Zuzanna Juzuń
 
Koło matematyczne „Mądra głowa”
13.40 - 14.25
Czwartek
Beata Wawrzyniak
 
Akademia bezpieczeństwa – realizacja programu WOŚP „Ratujemy i uczymy ratować”
12.45 - 13.30
Czwartek
Magdalena Więcek
 
Zespół muzyczny dla klas IV
13.40 - 14.25
Czwartek
Beata Szczepańska
21
Koło matematyczne
13.40 - 14.25
Czwartek
Małgorzata Szyda
 
Zajęcia dla uczniów klasy Ia „Mądra główka”
12.45 - 13.30
Czwartek
Barbara Ciołek
 
„Będzie lepiej” – wspomaganie ucznia z trudnościami dydaktycznymi       
11.45 - 12.30
Piątek
Beata Wawrzyniak
 
Koło języka angielskiego dla klas II i III
12.45 - 13.30
Piątek
Justyna Piwowarczyk
 
Klub kinomaniaka
 
Raz w miesiącu klasa IIIc
Adriana Lipka
 
Copyright © 2018 sp8dabrowag.pl. All rights reserved. Create by FxDesign and eMDF