SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ADAMA MICKIEWICZA

                          W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

VII edycja POWIATOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNEGO

"MOJE WYJĄTKOWE MIEJSCE"

 

   Regulamin

 

  Karta zgłoszenia

 

W dniu 19.12.2018r. o godzinie 11:00 odbyło się rozstrzygnięcie VII Powiatowego Konkursu Informatyczno-Fotograficznego „Moje wyjątkowe miejsce”.

W konkursie wzięło udział 13 szkół z powiatów dąbrowskiego i będzińskiego. W kategoriach grafika komputerowa i fotografia otrzymaliśmy łącznie 50 prac.

Nagrodzeni uczniowie:

Kategoria grafika komputerowa

Szkoła Podstawowa (klasy IV – VI)

I miejsce

Katarzyna Cieplak kl. V

Szkoła Podstawowa nr 3

Opiekun: Teresa Klimek

II miejsce

Mateusz Dusik kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławkowie

Opiekun: Agata Sobczyk

III miejsce

Oliwia Reimann kl. VI

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Błędowie

Opiekun: Beata Wiszniewska

Wyróżnienie

Gaja Łupińska kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 3

Opiekun: Dorota Spałkowska

Szkoła Podstawowa (klasy VII – VIII) i Gimnazjum klasy III

I miejsce – ex aequo

Jakub Cieplak kl. VIII

Szkoła Podstawowa nr 3

Opiekun: Anna Kopczyńska

Marcin Zasucha kl. III

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

II miejsce

Maria Pieczarka kl. III

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

III miejsce

Aleksander Łukasik kl. III

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

Wyróżnienie

Monika Dziekońska kl. VIII

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Błędowie

Opiekun: Beata Wiszniewska

Szkoła Ponadgimnazjalna

I miejsce

Kamil Połacik kl. III

Techniczne Zakłady Naukowe

Opiekun: Monika Zobek

Kategoria fotografia

Szkoła Podstawowa (klasy IV – VI)

I miejsce

Barbara Grelewicz kl. V

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

II miejsce

Ksenia Słaboń kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 13

Opiekun: Dorota Mulczyk

III miejsce

Julia Szlęzak kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławkowie

Opiekun: Agata Sobczyk

Wyróżnienie

Klaudia Mura kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławkowie

Opiekun: Agata Sobczyk

Szkoła Podstawowa (klasy VII – VIII) i Gimnazjum klasy III

I miejsce

Tomasz Juda kl. III

Szkoła Podstawowa nr 30

Opiekun: Robert Firek

II miejsce

Michał Lekstan kl. III

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

III miejsce

Hanna Wojnarowska kl. VIII

Szkoła Podstawowa nr 3

Opiekun: Anna Kopczyńska

Wyróżnienie

Amelia Łakomy kl. VIII

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

Liwia Będziszewska kl. VIII

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

Szkoła Ponadgimnazjalna

I miejsce

Oliwia Ciosek kl. II

V Liceum Ogólnokształcące

Opiekun: Agata Benduska

II miejsce

Wiktoria Gąsior kl. II

Zespół Szkół Technicznych

Opiekun: Elżbieta Godyń

III miejsce

Karolina Sokalska kl. II

Zespół Szkół Technicznych

Opiekun: Elżbieta Godyń

Wyróżnienie

Łukasz Blady kl. IV

Zespół Szkół Technicznych

Opiekun: Elżbieta Godyń

Daria Kudzia kl. II

Zespół Szkół Technicznych

Opiekun: Elżbieta Godyń

 

                                                                                                                                                      Serdecznie gratulujemy!!!

                                                                                                                                                      mgr Barbara Sakowska

                                                                                                                                                      mgr Zdzisław Rogóż

 

  LP.
        NAZWA KONKURSU, OLIMPIADY, ZAWODÓW SPORTOWYCH itp.
OSIĄGNIĘCIE
 IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

      1

  VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

  „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.grafika komputerowa

I miejsce

 Marcin Zasucha 

      2

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.grafika komputerowa

II miejsce

 Maria Pieczarka 

      3

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.grafika komputerowa

III miejsce

 Aleksander Łukasik 

      4

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.fotografia

I miejsce

 Barbara Grelewicz 

      5

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.fotografia

II miejsce

 Michał Lekstan 

      6

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.fotografia

Wyróżnienie

 Amelia Łakomy

      7

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.fotografia

Wyróżnienie

 Liwia Będziszewska

      8  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

I stopnia

 Marek Jędryszczak
9  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

I stopnia

 Tymoteusz Jędryszczak
10  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureatka

III stopnia

 Julia Jachna
11  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureatka

V stopnia

 Natalia Garbaciak
12  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Jakub Huptys
13  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureatka

V stopnia

 Anna Muszyńska
14  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Wiktor Sankowski
15  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Stanisław Wyłupek
16  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Mariusz Kuchta
17  Oimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureatka

V stopnia

 Natalia Łapot
18  Oimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy DEUTSCH PLUS

Laureatka

I stopnia

 Sofia Müller    
19  Olimpiada Wiedzy Archimedes-POLONICA.PLUS

Laureatka

IV stopnia

 Anna Jaśtal
20  Olimpiada Wiedzy Archimedes-POLONICA.PLUS

Laureatka

V stopnia

 Paulina Chuderska
21  XVIII Regionalny Konkurs z zajęć technicznych "Elektronika - to nie takie trudne" edycja 2018/2019 - zasięg miejski II miejsce  Maciej Sidełko 
22 Regionalny Konkurs z zajęć technicznych "Elektronika - to nie takie trudne" zorganizowany przez RODN "WOM' w Katowicach Wyróżnienie  Maciej Sidełko 
23  XXVII Wojewódzki Konkurs „Nudna Matematyka”   organizowany przez Pałac Młodzieży w Katowicach Finalistka  Maria Pieczarka  
24  Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus  Matematyka.Plus

Laureat

I stopnia

z wyróżnieniem

 Jarosław Szymski     

25

 IV Miejski Konkurs plastyczny na plakat

 promujący  czytelnictwo

I miejsce  Natalia Błaszkiewicz 
26  Ogólnopolska Olimpiada - Stypendiada Czytelnicza Wyróżnienie  Ilona Maruszyj 
27  Mikołajkowy Turniej Siatkarski dziewcząt II miejsce

 Drużyna:

 Julia Piętka, Oliwia Dudek, Eliza Bekus,

 Weronika  Stachura, Anna Nowak,

 Aleksandra Arent, Małgorzata Czaja,

 Emilia Nowinowska, Emilia Łakomy

28  Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w szachach drużynowych II miejsce

 Drużyna:

 Jakub Kubiczek, Krzysztof Dziechciarz,

 Anna Nowak, Izabela Maciąg

29  Zawody w płwaniu drużynowym chłopców   III miejsce

 Drużyna:

 Bartosz Musialik, Seweryn Dudek, 

 Wojciech Percik, Filip Konieczko,

 Borys Sankowski, Jan Furgacz, 

 Wiktor Leszczyński, Filip Kaptacz,

 Kamil Konewecki

30  Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu dowolnym II miejsce  Bartosz Musialik
31  Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu grzbietowym III miejsce  Seweryn Dudek
32  Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu motylkowym II miejsce  Wojciech Percik
33  Zawody w płwaniu drużynowym dziewcząt III miejsce

 Drużyna:

 Barbara Grelewicz, Zuzanna Janda, Maja Ziółko,

 Julia Ziółko, Wiktoria Zielińska, Natalia Toruńska,   Wiktoria Panasz, Anna Kulińska,

 Katarzyna Szwed, Alicja Borówka, Oliwia Kostecka

34  Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu dowolnym III miejsce  Barbara Grelewicz
35  Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu klasycznym II miejsce  Zuzanna Janda
36

 Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes - 

 POLONICA. PLUS

Laureatka

II stopnia

 Teresa Pieczarka    

37

 Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes -

 POLONICA. PLUS

Laureatka

V stopnia

 Oliwia Gurbiel
38   Ogólnopolska Olimpiada – Stypendiada Czytelnicza Wyróżnienie  Barbara Grelewicz
39

 V REGIONALNY KONKURS CZYTELNICZY

 „W kręgu bohaterów powieści Alfreda Szklarskiego”

Wyróżnienie  Teresa Pieczarka
40

 V REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI

 „O ZŁOTĄ STRZAŁĘ AMORA”

Wyróżnienie  Natalia Osuchowska
41  III Regionalny Konkurs Recytatorski "Poezja muzyką duszy" Wyróżnienie  Katarzyna Szywacz
42  III Regionalny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny I miejsce  Natalia Błaszkiewicz
43  XI Ogólnopolski Konkurs "Siedem Grzechów Głównych" Wyróżnienie  Natalia Błaszkiewicz
44

 VII Zagłębiowski Turniej Młodych Odkrywców

 "Młodzi Odkrywcy wśród łowców głów"

I miejsce

 Drużyna:

 Adam Pisarczyk, Paulina Chuderska,

 Anna Patykiewicz

45

 VII Zagłębiowski Turniej Młodych Odkrywców

 "Młodzi Odkrywcy wśród łowców głów" - etap indywidualny

I miejsce  Adam Pisarczyk
46

 Miejski Konkurs z języka angielskiego

 "Master of English"

I miejsce  Mariusz Kuchta
47  Miejski Konkurs z języka angielskiego

 "Master of English"

Wyróżnienie  Gabriela Kucybała
48  Miejski Konkurs z języka angielskiego

 "Master of English"

Wyróżnienie  Aleksander Helt
49

 Wojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia Poezji Dziecięcej

 i Młodzieżowej”

Laureatka  Karolina Kozłowska 
50

 V Regionalny Konkurs Czytelniczy „W kręgu bohaterów 

 powieści Alfreda Szklarskiego” dla uczniów klas V-VIII szkół

 podstawowych

I miejsce  Wiktor Sankowski
51  Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów Finalista  Jarosław Szymski 
52  Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Bomba  z Matmy”  I miejsce  Jarosław Szymski 
53  VI edycja Konkursu Matematycznego PLATMAT I miejsce

 Drużyna:

 Maria Pieczarka, Jarosław Szymski

54

 Miejski Konkurs „Od probówki do matematyczno-fizycznej

 łamigłówki”  (kategoria gimnazja)

Mistrz Matematyki  Maria Pieczarka
55  Miejski Konkurs „Od probówki do matematyczno-fizycznej

 łamigłówki”  (kategoria gimnazja)

Mistrz Chemii  Maciej Sidełko 
56

 VII edycja GIMNAZJADY "TECHNIKA NIE TAKA TRUDNA

 JAK MYŚLISZ"

II miejsce

 Drużyna:

 Maciej Sidełko 

 Mateusz Tyszczak

57

 MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY

 "KANGUR 2019"

Bardzo dobry wynik

(6 miejsce

w regionie)

 Jarosław Szymski
58  MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY   "KANGUR 2019"

Bardzo dobry wynik

(10 miejsce

w regionie)

 Maria Pieczarka
59

 1/4 Finału  Wojewódzkich Igrzysk Dzieci - Czwórbój

 Lekkoatletyczny Chłopców

V miejsce  Drużyna
60

 IGRZYSKA DZIECI - Mistrzostwa Dąbrowa Górnicza -

 CZWÓRBÓJ LA w kategorii chłopców

III miejsce

 Drużyna:

 Wojciech Percik, Bartosz Musialik, Marcin Sokała,

 Paweł Sokała, Kamil Skórkiewicz, Jakub Kaniowski

61  Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "ALCHEMIK"

Laureat

II miejsca

w kraju

 Gabriela Kucybała
62  Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "ALCHEMIK" Bardzo dobry wynik  Jakub Kurzyński
63  Szachowa Liga Dąbrowskich Szkół Podstawowych I miejsce

 Drużyna:

 Anna Nowak, Adam Pisarczyk, Krystian Dobek,

 Gabriel Skrobol.

64

XVIII wojewódzki ZAGŁĘBIOWSKI KONKURS GRAFIKI

KOMPUTEROWEJ -„Śląsko-Zagłębiowska droga na Olimpiadę, czyli jak marzenia stają się rzeczywistością” pod patronatem RODN „WOM” Katowice

II miejsce

 

 Izabella Maciąg

 
65 XVIII wojewódzki ZAGŁĘBIOWSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ -„Śląsko-Zagłębiowska droga na Olimpiadę, czyli jak marzenia stają się rzeczywistością” pod patronatem RODN „WOM” Katowice III miejsce  Aleksander Łukasik
66

X wojewódzki ZAGŁĘBIOWSKI KONKURS NA FILM –

„Śląsko-Zagłębiowska droga na Olimpiadę, czyli jak marzenia stają się rzeczywistością” pod patronatem RODN „WOM” Katowice
III miejsce  Grzegorz Dziechciarz
67 I Wojewódzki Konkurs Informatyczny MASTERBIT pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty I miejsce  Mateusz Tyszczak
68

Miejski Konkurs „Matematyk Roku Dąbrowy Górniczej”

    II miejsce         Jarosław Szymski
     69

Powiatowy konkurs matematyczny „Młody Ekonomista” w II LO im. S. Żeromskiego pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty

II miejsce (drużynowo)

 Maria Pieczarka 

 Sandra Brąblik           

 Nicole Morawska            

 

Copyright © 2018 sp8dabrowag.pl. All rights reserved. Create by FxDesign and eMDF