SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ADAMA MICKIEWICZA

                          W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

 

PEDAGOG

 

 Imię i nazwisko Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

 mgr Jolanta Drąg         

840-1340

1045-1435

1520-1600

1000 - 1430  900 - 1300 900 - 1300
  mgr Joanna Tłustochowicz

 800 -   845 

 900 - 1045 

 800 -  845  800 -  845

1330 -1430

800 -  845

 

Konsultacje z rodzicami: pierwszy wtorek każdego miesiąca w godz. od 1700 do 1800  oraz w dniach zebrań z rodzicami.

 

PSYCHOLOG

 

 Imię i nazwisko Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 mgr Anna   Kucharska-Hul  900 - 1400 --- --- 1215 - 1515 ---

 

Konsultacje z rodzicami: pierwszy wtorek każdego miesiąca w godz. od 1700 do 1800  oraz w dniach zebrań z rodzicami.

Wykaz kadry pedagogicznej w roku szkolnym 2019/2020:

 

  • Balcerek Michał - wychowanie fizyczne

  • Celińska Bożena - matematyka

  • Chmielowiec Małgorzata - język polski

  • Czaja Edward - zajęcia techniczne, technika

  • Dąbrowska Halina - fizyka, matematyka

  • Drąg Jolanta - pedagog szkolny, doradztwo zawodowe

  • Duda Marta - język angielski

  • Dwojak Małgorzata - wychowanie fizyczne

  • ks. Goc Karol - religia

  • Jakubowska Lidia - zajęcia rewalidacyjne

  • Janowska Anna - fizyka, matematyka

  • Jarosińska Monika - wychowanie fizyczne

  • Kaczor Maria - historia

  • Kaługa Agnieszka - język angielski

  • Katolik-Radovac Małgorzata - historia, WDŻ

  • Kozłowska - Filipek Aleksandra - wychowanie fizyczne

  • Kryńska Ewelina - historia,WOS

  • Kucharska-Hul Anna - psycholog szkolny

  • Kusz Agnieszka - chemia

  • Leszczyński Robert - muzyka

  • Majewska Agata - zajęcia logopedyczne

  • Mikulska Aleksandra - język polski

  • Niewiara Karolina - matematyka

  • Nowak Iwona - język polski

  • Piaskowska-Grela Marzena - język angielski

  • Piwowarczyk Justyna - język angielski

  • Rogóż Zdzisław - plastyka

  • Słaboń Marzena - geografia

  • Stępień Beata - wychowanie fizyczne

  • Szarawarska Małgorzata - chemia, opiekun świetlicy szkolnej

  • Szczepańska Beata - muzyka, informatyka

  • Szyda Małgorzata - matematyka, technika

  • Szymańska-Rękas Agnieszka - język niemiecki, etyka

  • Śliwa Anna - opiekun świetlicy szkolnej, EDB

  • Tambor-Jachna Jolanta - opiekun świetlicy szkolnej

  • Trzęsicka Agata - biologia

  • Więcław Ilona - plastyka, technika

  • Włosowicz Bożena - opiekun biblioteki szkolnej

  • ks. Woszczek Grzegorz - religia

  • Zasępa Michał - wychowanie fizyczne

  • Zwierzchowska Mariola - język polski

Copyright © 2018 sp8dabrowag.pl. All rights reserved. Create by FxDesign and eMDF