SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ADAMA MICKIEWICZA

                          W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

 Klasa

 Wychowawca

 Zastępca wychowawcy

     

 Klasa 5A

 mgr Mariola Zwierzchowska 

 mgr Bożena Włosowicz 

 Klasa 5B

 mgr Agnieszka Kaługa 

 mgr Beata Stępień 

 Klasa 5C

 mgr Aleksandra Mikulska 

 mgr Barbara Sakowska 

 Klasa 5D

 mgr Ilona Więcław 

 mgr Anna Kucharska-Hul

 Klasa 5E

 mgr Karolina Niewiara 

 mgr Jolanta Tambor-Jachna 

 Klasa 6A

 mgr Michał Balcerek 

 mgr Jolanta Drąg 

 Klasa 6B

 mgr Justyna Piwowarczyk 

 mgr Jacek Jurczyk 

 Klasa 6C

 mgr Małgorzata Szyda 

 mgr Barbara Szurma

 Klasa 7A

 mgr Monika Jarosińska 

 mgr Halina Dąbrowska 

 Klasa 7B

 mgr Małgorzata Chmielowiec 

 mgr Małgorzata Dwojak 

 Klasa 8A

 mgr Iwona Nowak 

 mgr Aleksandra Kozłowska 

 Klasa 8B

 lic.  Edyta Ogonowska 

 mgr Anna Śliwa 

 Klasa 8C

 mgr Agata Trzęsicka 

 lic. Marta Duda 

 Klasa 3A

 mgr Małgorzata Bober 

 mgr Małgorzata Katolik-Radovac 

 Klasa 3B

 mgr Marzena Kobińska 

 mgr Agnieszka Szymańska-Rękas 

 Klasa 3C

 mgr Małgorzata Szarawarska 

 mgr Anna Janowska 

 Klasa 3D

 mgr Marzena Piaskowska-Grela 

 mgr Ewelina Kryńska 

 Klasa 3E

 mgr Marzena Słaboń 

 mgr Michał Zasępa 

 

VII edycja POWIATOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNEGO

"MOJE WYJĄTKOWE MIEJSCE"

 

   Regulamin

 

  Karta zgłoszenia

 

W dniu 19.12.2018r. o godzinie 11:00 odbyło się rozstrzygnięcie VII Powiatowego Konkursu Informatyczno-Fotograficznego „Moje wyjątkowe miejsce”.

W konkursie wzięło udział 13 szkół z powiatów dąbrowskiego i będzińskiego. W kategoriach grafika komputerowa i fotografia otrzymaliśmy łącznie 50 prac.

Nagrodzeni uczniowie:

Kategoria grafika komputerowa

Szkoła Podstawowa (klasy IV – VI)

I miejsce

Katarzyna Cieplak kl. V

Szkoła Podstawowa nr 3

Opiekun: Teresa Klimek

II miejsce

Mateusz Dusik kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławkowie

Opiekun: Agata Sobczyk

III miejsce

Oliwia Reimann kl. VI

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Błędowie

Opiekun: Beata Wiszniewska

Wyróżnienie

Gaja Łupińska kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 3

Opiekun: Dorota Spałkowska

Szkoła Podstawowa (klasy VII – VIII) i Gimnazjum klasy III

I miejsce – ex aequo

Jakub Cieplak kl. VIII

Szkoła Podstawowa nr 3

Opiekun: Anna Kopczyńska

Marcin Zasucha kl. III

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

II miejsce

Maria Pieczarka kl. III

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

III miejsce

Aleksander Łukasik kl. III

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

Wyróżnienie

Monika Dziekońska kl. VIII

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Błędowie

Opiekun: Beata Wiszniewska

Szkoła Ponadgimnazjalna

I miejsce

Kamil Połacik kl. III

Techniczne Zakłady Naukowe

Opiekun: Monika Zobek

Kategoria fotografia

Szkoła Podstawowa (klasy IV – VI)

I miejsce

Barbara Grelewicz kl. V

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

II miejsce

Ksenia Słaboń kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 13

Opiekun: Dorota Mulczyk

III miejsce

Julia Szlęzak kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławkowie

Opiekun: Agata Sobczyk

Wyróżnienie

Klaudia Mura kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławkowie

Opiekun: Agata Sobczyk

Szkoła Podstawowa (klasy VII – VIII) i Gimnazjum klasy III

I miejsce

Tomasz Juda kl. III

Szkoła Podstawowa nr 30

Opiekun: Robert Firek

II miejsce

Michał Lekstan kl. III

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

III miejsce

Hanna Wojnarowska kl. VIII

Szkoła Podstawowa nr 3

Opiekun: Anna Kopczyńska

Wyróżnienie

Amelia Łakomy kl. VIII

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

Liwia Będziszewska kl. VIII

Szkoła Podstawowa nr 8

Opiekun: Barbara Sakowska

Szkoła Ponadgimnazjalna

I miejsce

Oliwia Ciosek kl. II

V Liceum Ogólnokształcące

Opiekun: Agata Benduska

II miejsce

Wiktoria Gąsior kl. II

Zespół Szkół Technicznych

Opiekun: Elżbieta Godyń

III miejsce

Karolina Sokalska kl. II

Zespół Szkół Technicznych

Opiekun: Elżbieta Godyń

Wyróżnienie

Łukasz Blady kl. IV

Zespół Szkół Technicznych

Opiekun: Elżbieta Godyń

Daria Kudzia kl. II

Zespół Szkół Technicznych

Opiekun: Elżbieta Godyń

 

                                                                                                                                                      Serdecznie gratulujemy!!!

                                                                                                                                                      mgr Barbara Sakowska

                                                                                                                                                      mgr Zdzisław Rogóż

 

  LP.
        NAZWA KONKURSU, OLIMPIADY, ZAWODÓW SPORTOWYCH itp.
OSIĄGNIĘCIE
 IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

      1

  VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

  „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.grafika komputerowa

I miejsce

 Marcin Zasucha 

      2

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.grafika komputerowa

II miejsce

 Maria Pieczarka 

      3

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.grafika komputerowa

III miejsce

 Aleksander Łukasik 

      4

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.fotografia

I miejsce

 Barbara Grelewicz 

      5

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.fotografia

II miejsce

 Michał Lekstan 

      6

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.fotografia

Wyróżnienie

 Amelia Łakomy

      7

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.fotografia

Wyróżnienie

 Liwia Będziszewska

      8  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

I stopnia

 Marek Jędryszczak
9  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

I stopnia

 Tymoteusz Jędryszczak
10  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureatka

III stopnia

 Julia Jachna
11  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureatka

V stopnia

 Natalia Garbaciak
12  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Jakub Huptys
13  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureatka

V stopnia

 Anna Muszyńska
14  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Wiktor Sankowski
15  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Stanisław Wyłupek
16  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Mariusz Kuchta
17  Oimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureatka

V stopnia

 Natalia Łapot
18  Oimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy DEUTSCH PLUS

Laureatka

I stopnia

 Sofia Müller    
19  Olimpiada Wiedzy Archimedes-POLONICA.PLUS

Laureatka

IV stopnia

 Anna Jaśtal
20  Olimpiada Wiedzy Archimedes-POLONICA.PLUS

Laureatka

V stopnia

 Paulina Chuderska
21  XVIII Regionalny Konkurs z zajęć technicznych "Elektronika - to nie takie trudne" edycja 2018/2019 - zasięg miejski II miejsce  Maciej Sidełko 
22 Regionalny Konkurs z zajęć technicznych "Elektronika - to nie takie trudne" zorganizowany przez RODN "WOM' w Katowicach Wyróżnienie  Maciej Sidełko 
23  XXVII Wojewódzki Konkurs „Nudna Matematyka”   organizowany przez Pałac Młodzieży w Katowicach Finalistka  Maria Pieczarka  
24  Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus  Matematyka.Plus

Laureat

I stopnia

z wyróżnieniem

 Jarosław Szymski     

25

 IV Miejski Konkurs plastyczny na plakat

 promujący  czytelnictwo

I miejsce  Natalia Błaszkiewicz 
26  Ogólnopolska Olimpiada - Stypendiada Czytelnicza Wyróżnienie  Ilona Maruszyj 
27  Mikołajkowy Turniej Siatkarski dziewcząt II miejsce

 Drużyna:

 Julia Piętka, Oliwia Dudek, Eliza Bekus,

 Weronika  Stachura, Anna Nowak,

 Aleksandra Arent, Małgorzata Czaja,

 Emilia Nowinowska, Emilia Łakomy

28  Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w szachach drużynowych II miejsce

 Drużyna:

 Jakub Kubiczek, Krzysztof Dziechciarz,

 Anna Nowak, Izabela Maciąg

29  Zawody w płwaniu drużynowym chłopców   III miejsce

 Drużyna:

 Bartosz Musialik, Seweryn Dudek, 

 Wojciech Percik, Filip Konieczko,

 Borys Sankowski, Jan Furgacz, 

 Wiktor Leszczyński, Filip Kaptacz,

 Kamil Konewecki

30  Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu dowolnym II miejsce  Bartosz Musialik
31  Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu grzbietowym III miejsce  Seweryn Dudek
32  Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu motylkowym II miejsce  Wojciech Percik
33  Zawody w płwaniu drużynowym dziewcząt III miejsce

 Drużyna:

 Barbara Grelewicz, Zuzanna Janda, Maja Ziółko,

 Julia Ziółko, Wiktoria Zielińska, Natalia Toruńska,   Wiktoria Panasz, Anna Kulińska,

 Katarzyna Szwed, Alicja Borówka, Oliwia Kostecka

34  Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu dowolnym III miejsce  Barbara Grelewicz
35  Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu klasycznym II miejsce  Zuzanna Janda
36

 Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes - 

 POLONICA. PLUS

Laureatka

II stopnia

 Teresa Pieczarka    

37

 Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes -

 POLONICA. PLUS

Laureatka

V stopnia

 Oliwia Gurbiel
38   Ogólnopolska Olimpiada – Stypendiada Czytelnicza Wyróżnienie  Barbara Grelewicz
39

 V REGIONALNY KONKURS CZYTELNICZY

 „W kręgu bohaterów powieści Alfreda Szklarskiego”

Wyróżnienie  Teresa Pieczarka
40

 V REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI

 „O ZŁOTĄ STRZAŁĘ AMORA”

Wyróżnienie  Natalia Osuchowska
41  III Regionalny Konkurs Recytatorski "Poezja muzyką duszy" Wyróżnienie  Katarzyna Szywacz
42  III Regionalny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny I miejsce  Natalia Błaszkiewicz
43  XI Ogólnopolski Konkurs "Siedem Grzechów Głównych" Wyróżnienie  Natalia Błaszkiewicz
44

 VII Zagłębiowski Turniej Młodych Odkrywców

 "Młodzi Odkrywcy wśród łowców głów"

I miejsce

 Drużyna:

 Adam Pisarczyk, Paulina Chuderska,

 Anna Patykiewicz

45

 VII Zagłębiowski Turniej Młodych Odkrywców

 "Młodzi Odkrywcy wśród łowców głów" - etap indywidualny

I miejsce  Adam Pisarczyk
46

 Miejski Konkurs z języka angielskiego

 "Master of English"

I miejsce  Mariusz Kuchta
47  Miejski Konkurs z języka angielskiego

 "Master of English"

Wyróżnienie  Gabriela Kucybała
48  Miejski Konkurs z języka angielskiego

 "Master of English"

Wyróżnienie  Aleksander Helt
49

 Wojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia Poezji Dziecięcej

 i Młodzieżowej”

Laureatka  Karolina Kozłowska 
50

 V Regionalny Konkurs Czytelniczy „W kręgu bohaterów 

 powieści Alfreda Szklarskiego” dla uczniów klas V-VIII szkół

 podstawowych

I miejsce  Wiktor Sankowski
51  Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów Finalista  Jarosław Szymski 
52  Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Bomba  z Matmy”  I miejsce  Jarosław Szymski 
53  VI edycja Konkursu Matematycznego PLATMAT I miejsce

 Drużyna:

 Maria Pieczarka, Jarosław Szymski

54

 Miejski Konkurs „Od probówki do matematyczno-fizycznej

 łamigłówki”  (kategoria gimnazja)

Mistrz Matematyki  Maria Pieczarka
55  Miejski Konkurs „Od probówki do matematyczno-fizycznej

 łamigłówki”  (kategoria gimnazja)

Mistrz Chemii  Maciej Sidełko 
56 VII edycja GIMNAZJADY "TECHNIKA NIE TAKA TRUDNA JAK MYŚLISZ" II miejsce

 Drużyna:

 Maciej Sidełko 

 Mateusz Tyszczak

57

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2019"

Bardzo dobry wynik

(6 miejsce

w regionie)

 Jarosław Szymski
58 MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2019"

Bardzo dobry wynik

(10 miejsce

w regionie)

 Maria Pieczarka

 

Copyright © 2018 sp8dabrowag.pl. All rights reserved. Create by FxDesign and eMDF