SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ       32 264 19 80

Nowości w galerii

 
 
 

Godziny otwarcia obiektu sportowego

W OKRESIE: WIOSNA - JESIEŃ
(KWIECIEŃ - PAŹDZIERNIK)


PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
800 -   1630  planowane zajęcia sportowe
 dla uczniów z placówki
1630 -   2030  boisko ogólnodostępne

SOBOTA - NIEDZIELA
800 -   2030   boisko ogólnodostępne


W OKRESIE: ZIMA
(LISTOPAD- MARZEC)


PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
800 -   1630  planowane zajęcia sportowe
 dla uczniów z placówki
1630 -   1800  boisko ogólnodostępne

SOBOTA - NIEDZIELA
800 -   1800   boisko ogólnodostępne

W okresie WAKACJI i FERII ZIMOWYCH obiekt otwarty odpowiednio, jak w soboty i niedziele.
(Zarządca zastrzega sobie możliwość obowiązywania odrębnego harmonogramu korzystania z obiektu.)



 
 

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA
nr 8 im. A. MICKIEWICZA


41-300 Dąbrowa Górnicza

BUDYNEK  A:    ul. Krasińskiego 34

                           tel/fax : 32 2641980

BUDYNEK  B:    ul. Wyspiańskiego 1

                           tel/fax : 32 2642685

e-mail : sp8dabrowag@interia.pl

 
 
 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Dąbrowie Górniczej w roku szkolnym 2013/2014


 L.p.

           Nazwa konkursu,
           olimpiady, zawodów                     sportowych

    Osiągnięcia        uczniów

      Imię i nazwisko uczniów

  1 IV Konkurs Recytatorski
,,W krainie dziecięcej wyobraźni”
I miejsce Magda Mistela
  2 V Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej w konkursie muzycznym I miejsce Zespół wokalny ,,Słowiki” w składzie: 
Aleksandra Donoch,
Nicola Dzięcioł,
Vanessa Krzysztofik,
Magda Mistela,
Gabriela Siebuła
  3 V Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej w konkursie tanecznym III miejsce Zespół ,,Puls Ósemki” w składzie:
Oliwia Ciszek,
Gabriela Ciszewska,

Julia Kogut,
Oliwia Popczyk,
Julia Skoczylas
  4 Ogólnopolski konkurs Multitest
z przyrody
Wyróżnienie
/14 m./
Zuzanna Ogłódek
  5 Ogólnopolski konkurs Multitest
z przyrody
Wyróżnienie
/11 m./
Klaudia Bartela
  6 Ogólnopolski konkurs Multitest
z przyrody
Wyróżnienie
/13 m./
Aleksandra Donoch
  7 Ogólnopolski konkurs Multitest
z języka niemieckiego
Wyróżnienie
/11 m./
Magda Mistela
  8 Ogólnopolski konkurs Multitest
z języka niemieckiego
Wyróżnienie
/15 m./
Karol Słomczyński
  9 Ogólnopolski konkurs Multitest
z przyrody
Laureat /10 m./ Grzegorz Mazur
 10 Ogólnopolski konkurs Multitest
z języka angielskiego
Laureat /5 m./ Grzegorz Mazur
 11 Ogólnopolski konkurs Multitest
z języka niemieckiego
Laureat /5 m./ Grzegorz Mazur
 12 VI Miejski Konkurs Plastyczny ,,Kolorowe dary jesieni” Wyróżnienie  Julianna Suska
13 Miejski Konkurs Informatyczno – Fotograficzny ,,Moje wyjątkowe miejsce na najciekawszą fotografię III miejsce Natalia Łapot
14 Miejski konkurs ,,Moje ulubione zwierzę” – rysunek na szkle III miejsce Katarzyna Poręba
15 II Miejski Konkurs Plastyczno – Literacki pod hasłem ,,Mikołaj” I miejsce

II miejsce

Wyróżnienia


 
Maciej Robak

Kewin Marczewski

Martyna Jankowska
Adrian Donek
Julianna Kowalska
Natalia Błaszkiewicz
16 Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z matematyki OLIMPUS, sesja jesienna Laureat /6m./ Grzegorz Mazur
17 Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z przyrody OLIMPUS, sesja jesienna Laureat /15m./ Alicja Huptyś
18 XXIII Miejski Konkurs Recytatorski /klas I- III/ Wyróżnienie Gabriela Ciszewska
19 Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego OLIMPUS, sesja zimowa Laureat /1m./ Grzegorz Mazur
20 Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka niemieckiego OLIMPUS, sesja zimowa Laureat /5m./ Grzegorz Mazur
21 Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół podstawowych w szachach w kategorii chłopców
oraz  Igrzyska młodzieży szkolnej – zawody rejonowe w szachach chłopców
I miejsce

III miejsce
Jakub Kubiczek
Krzysztof Kalicki
22 Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy ,,I Ty bądź czytelny” Finalista, wyróżnienie Gabriela Kucybała
Małgorzata Mazur
23 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ,,Plus – Minus” Finalista, wyróżnienie Patryk Skrzesiński
24 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Kreska” Finalista, wyróżnienie Daniel Sobieraj
25 XIV Dąbrowski Konkurs Recytatorski im. L. Piwowara ,,Julian Tuwim dzieciom” oraz  Mały OKR I miejsce
Wyróżnienie
Magda Mistela
26 III Zagłębiowski Konkurs Poetycki ,,EMOCJE” Wyróżnienia Angelika  Zachacz
Kajetan Cybulski
27 Ogólnopolska Olimpiada Edukacji Wczesnoszkolnej OLIMPUSEK Laureat Gabriela  Kucybała
28 Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom” -  w kategorii szkoły podstawowe I miejsce Kamil Binko
29 III Miejski Konkurs Ekologiczny ,,Jestem częścią przyrody” dla uczniów szkół podstawowych II miejsce Zespołowo:
Zuzanna Ogłódek
Klaudia Bartela
30 Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w pływaniu drużynowym szkół podstawowych II miejsce Mikołaj Kapustka
31 II Miejski Konkurs Artystyczny ,,MOC TALENTÓW” w kategorii klas IV – VI  I miejsce Zespół wokalny ,,Słowiki” w składzie: 
Aleksandra Donoch,
Nicola Dzięcioł,
Magda Mistela,
Gabriela Siebuła
32 Miejski Świetlicowy Konkurs Plastyczny ,,Moja przygoda w kosmosie” miejsce
II 
miejsce
Adam Pisarczyk
Natalia Kroczek
33 IV Miejski Turniej Matematyczno – Przyrodniczy ,,Z matematyką i przyrodą za pan brat”  I miejsce Drużynowo:
Klaudia Bartela
Grzegorz Mazur
34 X Bieg ,,Po zdrowie w Dąbrowie” II miejsce
III miejsce
Oliwia Cichy
Dawid Gurawski
35 II Regionalny Konkurs Teatru Jednego Aktora dla szkół podstawowych II miejsce Kajetan Cybulski
36 Ogólnopolski konkurs GALILEO z przyrody Laureat /7.miejsce/

Wyróżnienie /15.miejsce/
Grzegorz Mazur

 
Mateusz Kowalski
37 XII Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w Lekkiej Atletyce dla szkół podstawowych – 60 m dziewcząt II miejsce Angelika Polowczyk
38 XII Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w Lekkiej Atletyce dla szkół podstawowych – skok w dal dziewcząt III miejsce Nicole Kowalska
39 Regionalny Konkurs na Lalkę Teatralną II miejsce Jakub Reńca
40 VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Sosnowca w Szachach Aktywnych    P-15;
Jesienny Turniej Szachowy org. Przez PKZ Klub Osiedlowy UNIKAT;
Zimowy Turniej Szachowy org. Przez PKZ Klub UNIKAT;
XXXI Międzynarodowy Turniej Szachowy;
II Ogólnopolski Turniej Szachowy ,,Królewska gra i ja”

 II miejsce


 II miejsce

miejsce

III miejsce

I miejsce w kategorii C
Emilia Tryjańska
41 Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka niemieckiego – Olimpus, sesja wiosenna Laureat /11.miejsce/ Adam Piętka
42 Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego – Olimpus, sesja wiosenna Laureat /10.miejsce/ Kamil Binko
43 Miejski Konkurs ,,Sportowe Asy dla przedszkolaków i uczniów II klasy” III miejsce Drużyna:
Natalia Klimczyk, Martyna Jankowska, Aleksander Piątek, Łukasz Uchnast
44 XII Regionalny Konkurs Interdyscyplinarny klas szóstych III miejsce Klaudia Bartela
45 EKOTEST 2014r. Wyróżnienia
/6. miejsce/
/7. miejsce/
/9. miejsce/
 
Klaudia Bartela
Karol Słomczyński
Grzegorz Mazur
46 XI edycja Konkursu Wiedzy Ekologicznej organizowanego przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego  I miejsce
w I etapie oraz udział w finale
Zuzanna Ogłódek
Julia Sindera
47 Miejski Konkurs Czytelniczy, pt. ,,Podróż z Harrym Potterem”. I miejsce
Drużynowo
Jan Kopczyński
Grzegorz Mazur
48 Ogólnopolski konkurs ALBUS 2014  z języka polskiego. Laureat /6.miejsce/ Kamil Binko
49 Ogólnopolski konkurs ALBUS 2014  z przyrody. Wyróżnienia
/13.miejsce/
/15.miejsce/

Kamil Binko
Oskar Śledrzewski
50 XIII Miejski Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych w Dąbrowie Górniczej II miejsce Grzegorz Mazur
51 XII Regionalny Konkurs dla uczniów IV – VI ,,Żyję zdrowo” III miejsce Grzegorz Mazur
52 X Miejskie Międzyszkolne Dyktando III miejsce Grzegorz Mazur
53 Miejski Konkurs Literacko – Czytelniczy ,,Z Mikołajkiem na dobre  i na złe.” Wyróżnienie Zuzanna Ogłódek
54 Międzynarodowy Konkurs "Kangur matematyczny 2014" Wyróżnienie Grzegorz Mazur
































































































 














Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Dąbrowie Górniczej w roku szkolnym 2012/2013

Lp.
Nazwa konkursu,
olimpiady, zawodów sportowych
Osiągnięcia uczniów

Imię i nazwisko uczniów

  1.  
Ogólnopolski Konkurs Multitest
z przyrody (sesja jesienna).
Laureat ( 6 m.)
Wyróżnienie ( 11m.)
Wyróżnienie (15 m.)
Wyróżnienie (14 m.)
Kornelia Tryjańska
Patryk Hećko
Zuzanna Ogłódek
Natalia Szlęzak
  1.  
Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z j. niemieckiego „Olimpus” (sesja jesienna).
Laureat ( 3 m.)
Laureat ( 8 m.)
Kornelia Tryjańska
Grzegorz Mazur
  1.  
Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z j. polskiego „Olimpus” (sesja jesienna).
Laureat ( 10 m.)
Grzegorz Mazur
  1.  
Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z matematyki „Olimpus” (sesja jesienna).
Laureat ( 9 m.)
Grzegorz Mazur
  1.  
Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z j. angielskiego „Olimpus” (sesja jesienna).
Laureat ( 14 m.)
Laureat ( 7 m.)
Kornelia Tryjańska
Grzegorz Mazur
  1.  
Wojewódzki konkurs z przyrody „Przyroda wokół nas”.
III miejsce
Wiktor Rybicki
  1.  
Ogólnopolski Konkurs Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012.
Laureat
Wiktor Olszacki
  1.  
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Pingwin 2012 z języka polskiego.
Wyróżnienie (7 m.)
Kornelia Tryjańska
  1.  
Miejski konkurs „Wyprawa po zdrowie”.
I miejsce
Liwia Będziszewska
Kevin Marczewski
  1.  
Miejski konkurs „List do Św. Mikołaja.
II miejsce
Gracjan Tykierka
  1.  
Miejski Konkurs Ekologiczny „Ekologia jesienią”.
III miejsce
Wiktor Rybicki
  1.  
IV Miejski Konkurs Plastyczny „Kolorowe Dary Jesieni”.
I miejsce
Wyróżnienie
Weronika Bondel
Daniel Sobieraj
  1.  
XV Edycja Międzyświetlicowego Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Kartka Bożonarodze-niowa lub Noworoczna”.
III miejsce
 
Wyróżnienie
Alicja Przybylska
 
Martyna Szymańska
  1.  
Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
 
 
I miejsce
Drużyna chłopców
(Jakub Cichy, Marcel Gałecki, Adrian Gajek, Krzysztof Szlufcik, Łukasz Cybulin, Dawid Gurawski, Jakub Niciarz, Mateusz Wysokiński)
  1.  
Rejonowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców.
IV miejsce
Drużyna chłopców
  1.  
Miniolimpiada 2012 zorganizowana w ramach Ogólnopolskiej Kampanii
Zachowaj Trzeźwy Umysł.
III miejsce
Drużyna klas V
(Angelika Polowczyk, Klaudia Bartela, Krzysztof Szlufcik)
  1.  
IV Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza – konkurs wokalny.
I miejsce
I miejsce zespołowo
 
Wyróżnienie
Nicola Dzięcioł
Zespół „Małe Słowiki”
 
Zespół „Słowiki”
  1.  
IV Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza – konkurs fotograficzny
Grand Prix
II miejsce
III miejsce
III miejsce
Daria Wróbel
Weronika Łebek
Zuzanna Wierzbicka
Oliwia Wachocz
  1.  
Miejski konkurs biblioteczny na ręcznie wykonaną kartkę o tematyce morskiej .
I miejsce
II miejsce
Wyróżnienia
Daria Skrzypczak
Jakub Sokołowski
Gabriela Ciszewska
Mateusz Liwiński
  1.  
Miejski konkurs biblioteczny na plakat z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt „Koncert na cztery łapy” .
I miejsce
Wyróżnienie
Zuzanna Stachowicz
Julianna Suska
  1.  
Miejski konkurs biblioteczny na wykonanie stroiku świątecznego .
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Wyróżnienie
Adrian Urbańczyk
Pola Godek
Bartosz Jączyk
Gabriela Ciszewska
  1.  
Miejski konkurs biblioteczny „ Polskie cztery pory roku” – malowane na szkle.
I miejsce
Jakub Sokołowski
  1.  
I Miejski Konkurs Plastyczno – Literacki „Mikołaj”.
II miejsce
Wyróżnienie
Oliwia Filipek
Eliza Bekus
  1.  
Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół podstawowych w szachach kategoria dziewcząt.
I miejsce drużynowo
Kornelia Tryjańska
Oliwia Grabowska
  1.  
Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół podstawowych w szachach kategoria chłopców.
III miejsce drużynowo
Jakub Kubiczek
Wiktor Rybicki
  1.  
Miejski konkurs plastyczny „Anioły czuwają nad nami”.
II miejsce
Oliwia Ciszek
  1.  
III Miejski Konkurs Recytatorski klas IV –VI „Zabawa słowem prawdę o świecie powie”.
I miejsce
Kornelia Tryjańska
 
  1.  
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szachy kategoria dziewcząt.
I miejsce drużynowo
Kornelia Tryjańska
Oliwia Grabowska
  1.  
Miejski Konkurs Recytatorski o Złota Strzałę Amora.
Wyróżnienie
Kornelia Tryjańska
 
  1.  
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
Mały OKR” eliminacje miejskie.
Wyróżnienie
Kornelia Tryjańska
 
  1.  
VII Miejski Konkurs Szkolnych Zespołów Tanecznych Tańca Nowoczesnego.
III miejsce
Zespół „Puls Ósemki”
  1.  
Miejski Konkurs Informatyczny
Dzieci w sieci”.
Wyróżnienie
Mateusz Kowalski
  1.  
XIII Dąbrowski Konkurs Recytatorski im. L. Piwowara.
I miejsce
II miejsce
Kornelia Tryjańska
Natalia Szlęzak
  1.  
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy
I Ty bądź czytelny” Stypendiada.
Laureat ( 2 m.)
Kornelia Tryjańska
 
  1.  
Miejski Turniej Wiedzy Pożarniczej
Młodzież zapobiega pożarom”.
III miejsce
Tomasz Gamrat
  1.  
Miejski Konkurs Ekologiczny
Jestem częścią przyrody – oszczędzam wodę i energię”.
I miejsce drużynowo
Wiktor Rybicki
Klaudia Bartela
  1.  
Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z j. niemieckiego „Olimpus” ( sesja zimowa).
Laureat ( 7 m.)
Laureat ( 7 m.)
Grzegorz Mazur
Kornelia Tryjańska
  1.  
Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z j. polskiego „Olimpus” ( sesja zimowa).
Laureat ( 5 m.)
Grzegorz Mazur
  1.  
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Task Stations”.
II miejsce drużynowo
Piotr Demkowicz
Zuzanna Ogłódek
  1.  
XIV Gimnazjalne Święto Matematyki „Liczba wokół nas”
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Wiktor Rybicki
Michalina Kruk
Kornelia Tryjańska
  1.  
Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w pływaniu drużynowym 2012/2013
w konkurencji: 50 m styl klasyczny.
III miejsce
Kamil Błaut
  1.  
V Miejski Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza, najoryginalniejsza Kartka Walentynkowa".
III miejsce
Karolina Tereszko
  1.  
III Miejski Turniej Matematyczno-Przyrodniczy " Z matematyką i przyrodą za pan brat".
I miejsce drużynowo
Piotr Demkowicz
Wiktor Rybicki
  1.  
Miejski Konkurs Plastyczny "Wielkanocne wariacje - Baranek".
II miejsce
III miejsce
Laura Solipiwko
Karolina Tereszko
  1.  
IX Bieg "Po zdrowie w Dąbrowie Górniczej" w kategorii dziewcząt.
II miejsce
III miejsce
Oliwia Cichy
Nicole Kowalska
  1.  
Ogólnopolski konkurs Galileo 2013
z języka niemieckiego.
Laureat (3 m.)
Laureat (3 m.)
Wyróżnienie
Kornelia Tryjańska
Grzegorz Mazur
Magda Mistela
  1.  
Ogólnopolski konkurs Galileo 2013
z języka angielskiego.
Laureat (7 m.)
Wyróżnienie ( 15m.)
Wyróżnienie ( 13m.)
Wyróżnienie ( 14m.)
Grzegorz Mazur
Mateusz Marzec
Klaudia Bartela
Piotr Hajkewicz
  1.  
XII Edycja Miejskiego Konkursu
"Z przyrodą na Ty".
I miejsce
III miejsce
Wiktor Rybicki
Kornelia Tryjańska
  1.  
XII Międzygimnazjalny Konkurs
Recytatorski Twórczości Własnej.
I miejsce
Kornelia Tryjańska
  1.  
Miejski Konkurs Czytelniczy
"Podróż z H.Potterem".
I miejsce drużynowo
Grzegorz Mazur
Karol Słomczyński
  1.  
Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z j. niemieckiego „Olimpus” ( sesja wiosenna).
Laureat ( 6 m.)
Laureat ( 5 m.)
Kornelia Tryjańska
Grzegorz Mazur
  1.  
Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z j. angielskiego „Olimpus” ( sesja wiosenna).
Laureat ( 6 m.)
 
Grzegorz Mazur
 
  1.  
XII Miejski Konkurs z Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych w Dąbrowie Górniczej.
III miejsce
Grzegorz Mazur
 
  1.  
XI Regionalny Konkurs "Żyję zdrowo".
I miejsce
Wiktor Rybicki
  1.  
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2013".
Wyróżnienie
Grzegorz Mazur
Kamil Binko
 

 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Dąbrowie Górniczej w roku szkolnym 2011/2012


Lp. Nazwa konkursu,
olimpiady, zawodów sportowych
Osiągnięcia uczniów Imię i nazwisko uczniów
1. Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Talenty Opatów 2011”  
 II miejsce
Nicola Dzięcioł
2. Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z przyrody „Olimpus” (sesja jesienna) Laureat
Laureat
Anna Kozłowska
Aleksander Proboszcz
3. Ogólnopolski konkurs przedmiotowyz  matematyki Sezam Wyróżnienie Anna Kozłowska
4. Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z j. angielskiego „Olimpus” (sesja jesienna) Laureat Kornelia Tryjańska
5. Wojewódzki konkurs z przyrody „Przyroda wokół nas” Laureat
Półfinalista
Półfinalista
Anna Kozłowska
Michał Pożarkowski
Jan Wieczorek
6. Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka polskiego z elementami historii Finalista
Półfinalista
Patrycja Gacek
Patrycja Baran
7. Regionalny Konkurs Małych Form Teatralnych Wyróżnienie Zespół Teatralny Iskierka
8. IV Miejski Konkurs Plastyczny „Kolorowe Dary Jesieni” II miejsce Anna Piątek
9. Miejski biblioteczny konkurs plastyczny „Grzyby” I miejsce Weronika Łebek
10. Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół podstawowych sztafetowych biegach przełajowych chłopców II miejsce Drużyna sportowa
11. Gry i zabawy ruchowe dla klas II - V III miejsce Drużyna sportowa
12. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Plus Minus” – stypendiada wczesnoszkolna Wyróżnienie Grzegorz Mazur
13. Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Ortograf” – stypendiada wczesnoszkolna Wyróżnienie Grzegorz Mazur
14. Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „I Ty bądź czytelny” Wyróżnienie Kornelia Tryjańska
15. Ogólnopolski Konkurs MIX z j. angielskiego Laureat
Wyróżnienie
Kornelia Tryjańska
Piotr Demkowicz
16. Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z j. angielskiego „Olimpus” (sesja wiosenna) Laureat Kornelia Tryjańska
17. VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej Wyróżnienie Nikola Dzięcioł
18. XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Literacki Wyróżnienie Kajetan Cybulski
Jan Kopczyński
Natalia Chołaj
19. XV Ogólnopolski Konkurs na Baśń Wyróżnienie Patrycja Baran
Patrycja Gacek
Kacper Skierski
Alicja Bączkiewicz
20. Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2012” Wyróżnienie w regionie Grzegorz Mazur
Anna Kozłowska
21. XIV Edycja Międzyświetlicowego Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego III miejsce Alicja Huptyś
22. Regionalny Festiwal Artystyczny II miejsce Eliza Bekus
23. X Regionalny Konkurs „Żyję Zdrowo” I miejsce Wiktor Rybicki
24. VIII Wojewódzki Konkurs Astronomiczny - kategoria plastyka III miejsce
Wyróżnienie
Maria Kudłaszyk
Kacper Skierski
25. IX Edycja Regionalnego Konkursu wiedzy ekologicznej I miejsce Anna Bębenek
Anna Kozłowska
26. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Mały OKR – eliminacje do rejonu I miejsce w rejonie Kornelia Tryjańska
27. Rejonowe igrzyska młodzieży szkolnej w szachach kategoria dziewcząt I miejsce Kornelia Tryjańska
Anna Bębenek
28. Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół podstawowych w szachach kategoria dziewcząt I miejsce Kornelia Tryjańska
Anna Bębenek
29. Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w pływaniu I miejsce Jakub Wielgus
30. VI Miejski Konkurs Plastyczno – Informatyczny i I Regionalny Konkurs „Wielkanocna Kartka Świąteczna” III miejsce Emilia Kowalska
31. Miejski Konkurs Recytatorski „Carpe diem” I miejsce Kornelia Tryjańska
32. XII Dąbrowski Miejski konkurs recytatorski im. L. Piwowara „W pogoni za wiedzą” II miejsce Kornelia Tryjańska
33. Miejski Konkurs ekologiczny „Jesteśmy częścią przyrody” III miejsce Anna  Bębenek
Anna Kozłowska
Michał Pożarkowski
34. Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół podstawowych w mini piłce siatkowej kategoria chłopców II miejsce Drużyna sportowa
35. Miejski konkurs biblioteczny „Krasnal ogrodowy” I miejsce
 
II miejsce
Miłosz Pożarkowski
Adam Matlak
Julia Cywińska
36. Miejski konkurs ekologiczny „Potyczki ekologiczne” III miejsce Zuzanna Ogłódek
Julia Sidera
 
 
.