SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ       32 264 19 80

1630 -   1800  boisko ogólnodostępne

SOBOTA - NIEDZIELA
800 -   1800   boisko ogólnodostępne

W okresie WAKACJI i FERII ZIMOWYCH obiekt otwarty odpowiednio, jak w soboty i niedziele.
(Zarządca zastrzega sobie możliwość obowiązywania odrębnego harmonogramu korzystania z obiektu.)

nr 8 im. A. MICKIEWICZA

41-300 Dąbrowa Górnicza

BUDYNEK  A:    ul. Krasińskiego 34

tel/fax : 32 2641980

BUDYNEK  B:    ul. Wyspiańskiego 1

tel/fax : 32 2642685

e-mail : sp8dabrowag@interia.pl

W bieżącym roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła rozpoczęła udział w projekcie edukacyjnym LEPSZA SZKOŁA. Dzięki LEPSZEJ SZKOLE możemy cyklicznie sprawdzać wiedzę uczniów za pomocą specjalnych testów. Mamy także możliwość porównywania osiągnięć uczniów  z wynikami klas z całej Polski.

LEPSZA SZKOŁA pomaga nam w przygotowaniu uczniów sprawdzianów zewnętrznych.

W roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Lepsza Szkoła", prowadzonym przez GWO. Celem projektu było badanie efektywności nauczania języka polskiego i matematyki w klasach IV - VI.
      Panie mgr Małgorzata Chmielowiec oraz mgr Weronika Stalka systematycznie prowadziły badania poziomu wiedzy i umiejętności uczniów klas IVA i IVB, posługując się wystandaryzowanymi narzędziami pomiaru dydaktycznego, analizowały osiągnięcia uczniów, porównywały je z wynikami pozostałych uczestników projektu i wyciągały wnioski do dalszych działań. Dzięki całorocznej pracy udało się zdobyć pierwszy certyfikat "Lepszej szkoły".

Certyfikat Lepszej Szkoły.pdf

.