Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2023/2024: | |
---|---|
Balcerek Michał | wychowanie fizyczne |
Barańska Katarzyna | edukacja wczesnoszkolna |
Bednarska Izabela | kierownik świetlicy szkolnej |
Boryń Aleksandra | biologia |
Chmielowiec Małgorzata | język polski |
Chojecka Anna | opiekun świetlicy szkolnej |
Cisowska Joanna | opiekun świetlicy szkolnej |
Ciołek Barbara | edukacja wczesnoszkolna |
Dąbrowska Halina | matematyka |
Drąg Jolanta | pedagog szkolny |
Duda Marta | język angielski |
Dziok Elżbieta | zajęcia rewalidacyjne, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia |
Golańska Anna | edukacja wczesnoszkolna |
ks. Goncerz Kacper | religia |
Jakubowska Lidia | zajęcia rewalidacyjne |
Jarosińska Monika | wychowanie fizyczne |
Juszczyk Agnieszka | logopeda |
Juzuń Zuzanna | opiekun świetlicy szkolnej |
Kaczmarczyk Artur | technika |
Kaczor Maria | historia, WDŻ, opiekun świetlicy szkolnej |
Kaługa Agnieszka | język angielski |
Katolik-Radovac Małgorzata | historia, WOS, WDŻ |
Kozłowska – Filipek Aleksandra | wychowanie fizyczne, opiekun świetlicy szkolnej |
Kremska Beata | edukacja wczesnoszkolna |
Kucharska-Hul Anna | psycholog szkolny |
Kusz Agnieszka | chemia, matematyka, przyroda |
Lipka Adriana | edukacja wczesnoszkolna |
ks. Marek Dawid | religia |
Mikulska Aleksandra | język polski |
Misiek Justyna | nauczyciel współorganizujący proces kształcenia |
Mizgalewicz Ewelina | nauczyciel współorganizujący proces kształcenia |
Niewiara Karolina | matematyka |
Niwińska Justyna | nauczyciel współorganizujący proces kształcenia |
Nowak Iwona | język polski |
Oleksy Alicja | religia |
Osowska Edyta | edukacja wczesnoszkolna |
Pawlikowska-Gwizda Agnieszka | edukacja wczesnoszkolna |
Peruń Beata | nauczyciel współorganizujący proces kształcenia |
Pierzchała Agnieszka | muzyka |
Piwowarczyk Justyna | język angielski |
Piznal Dominika | pedagog specjalny |
Rogóż Zdzisław | plastyka |
Rudolf Marzena | edukacja dla bezpieczeństwa |
Skubis Bożena | informatyka |
Słaboń Ewa | wychowanie fizyczne |
Słaboń Marzena | geografia |
Stępień Beata | wychowanie fizyczne |
Strugała Piotr | doradztwo zawodowe |
Szymańska-Rękas Agnieszka | etyka |
Tabaczek Dominika | nauczyciel współorganizujący proces kształcenia |
Tambor-Jachna Jolanta | język niemiecki, opiekun świetlicy szkolnej |
Wawrzyniak Beata | edukacja wczesnoszkolna |
Wąsik Iwona | nauczyciel współorganizujący proces kształcenia |
Więcek Magdalena | edukacja wczesnoszkolna |
Więcław Ilona | bibliotekarz szkolny, technika |
Włosowicz Bożena | bibliotekarz szkolny |
Włosowicz Daniel | wychowanie fizyczne |