SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ADAMA MICKIEWICZA

                          W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

 

  LP.
        NAZWA KONKURSU, OLIMPIADY, ZAWODÓW SPORTOWYCH itp.
OSIĄGNIĘCIE
 IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

      1

  VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

  „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.grafika komputerowa

I miejsce

 Marcin Zasucha 

      2

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.grafika komputerowa

II miejsce

 Maria Pieczarka 

      3

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.grafika komputerowa

III miejsce

 Aleksander Łukasik 

      4

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.fotografia

I miejsce

 Barbara Grelewicz 

      5

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.fotografia

II miejsce

 Michał Lekstan 

      6

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.fotografia

Wyróżnienie

 Amelia Łakomy

      7

 VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny

 „Moje wyjątkowe miejsce” - kat.fotografia

Wyróżnienie

 Liwia Będziszewska

      8  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

I stopnia

 Marek Jędryszczak
9  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

I stopnia

 Tymoteusz Jędryszczak
10  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

III stopnia

 Julia Jachna
11  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Natalia Garbaciak
12  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Jakub Huptys
13  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Anna Muszyńska
14  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Wiktor Sankowski
15  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Stanisław Wyłupek
16  Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Mariusz Kuchta
17  Oimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy ENGLISH PLUS

Laureat

V stopnia

 Natalia Łapot
18 Oimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus
 - Konkurs Językowy DEUTSCH PLUS

Laureat

I stopnia

 Sofia Müller    
19  Olimpiada Wiedzy Archimedes-POLONICA.PLUS

Laureat

IV stopnia

 Anna Jaśtal
20  Olimpiada Wiedzy Archimedes-POLONICA.PLUS

Laureat

V stopnia

 Paulina Chuderska
21  XVIII Regionalny Konkurs"Elektronika - to nie takie trudne"   edycja 2018/2019 z zajęć technicznych - zasięg miejski II miejsce  Maciej Sidełko 
22  XXVII Wojewódzki Konkurs „Nudna Matematyka”   organizowany przez Pałac Młodzieży w Katowicach Finalistka  Maria Pieczarka  
23  Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus  Matematyka.Plus

Laureat

I stopnia

z wyróżnieniem

 Jarosław Szymski     

24

 IV Miejski Konkurs plastyczny na plakat

 promujący  czytelnictwo

I miejsce  Natalia Błaszkiewicz 
25  Ogólnopolska Olimpiada - Stypendiada Czytelnicza Wyróżnienie  Ilona Maruszyj 
26  Mikołajkowy Turniej Siatkarski dziewcząt II miejsce

 Drużyna:

 Julia Piętka, Oliwia Dudek, Eliza Bekus,

 Weronika  Stachura, Anna Nowak,

 Aleksandra Arent, Małgorzata Czaja,

 Emilia Nowinowska, Emilia Łakomy

27  Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w szachach drużynowych II miejsce

 Drużyna:

 Jakub Kubiczek, Krzysztof Dziechciarz,

 Anna Nowak, Izabela Maciąg

28      

 

Copyright © 2018 sp8dabrowag.pl. All rights reserved. Create by FxDesign and eMDF