Uczniu Szkoły Podstawowej nr 8 w Dąbrowie Górniczej zachęcamy Cię do samodzielnej nauki w domu. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza, że nie możesz ugruntować i poszerzyć swojej wiedzy. Spróbuj uzupełnić i utrwalić swoje wiadomości, korzystając z materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela. Wykonaj polecone zadania umieszczone w zakładce:
                                                                      ZOSTAŃ W DOMU lub kliknij LEKCJE W DOMU

przypomina,
że obiekty przyszkolne tj. boiska (z wyjątkiem Orlików), plac  zabaw
są zamknięte do odwołania.
Lista obiektów sportowych dopuszczonych do użytku      POBIERZ

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Dąbrowie Górniczej

informuje, że od dnia 25 maja 2020 r. będą obowiązywały na terenie szkoły procedury:
  1. Procedura Organizacji Zajęć
  2. Procedura Organizacji Konsultacji dla Uczniów.                POBIERZ
  3. Procedura korzystania z biblioteki szkolnej w trakcie epidemii COVID-19      POBIERZ

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Dąbrowie Górniczej

informuje, że na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej został zamieszczony nowy Regulamin Przyznawania Stypendium Miasta Dąbrowa Górnicza dla Uzdolnionych Uczniów za Wyniki w Nauce i Znaczące Osiągnięcia Naukowe lub Artystyczne.

POBIERZ