Język angielski                      Pani  Justyna Piwowarczyk    kontakt  : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadania i gry powtórkowe z języka angielskiego dla klas I-III

CZYTAJ >>>>>> 26.03.2020

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Religia :                                      kontakt :    e- mail   :     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CZYTAJ  >>>>>>    katecheza online :)          czytaj :)

KLASA IIIB                                 kontakt   e - mail :         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CZYTAJ >>>>>>  20.03     28.03