LP. |
NAZWA KONKURSU, OLIMPIADY, ZAWODÓW SPORTOWYCH itp. |
OSIĄGNIĘCIE |
IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA |
---|---|---|---|
1 | VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny
„Moje wyjątkowe miejsce” – kat.grafika komputerowa |
I miejsce | Marcin Zasucha |
2 | VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny
„Moje wyjątkowe miejsce” – kat.grafika komputerowa |
II miejsce | Maria Pieczarka |
3 | VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny
„Moje wyjątkowe miejsce” – kat.grafika komputerowa |
III miejsce | Aleksander Łukasik |
4 | VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny
„Moje wyjątkowe miejsce” – kat.fotografia |
I miejsce | Barbara Grelewicz |
5 | VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny
„Moje wyjątkowe miejsce” – kat.fotografia |
II miejsce | Michał Lekstan |
6 | VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny
„Moje wyjątkowe miejsce” – kat.fotografia |
Wyróżnienie | Amelia Łakomy |
7 | VII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny
„Moje wyjątkowe miejsce” – kat.fotografia |
Wyróżnienie | Liwia Będziszewska |
8 | Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus – Konkurs Językowy ENGLISH PLUS |
Laureat
I stopnia |
Marek Jędryszczak |
9 | Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus – Konkurs Językowy ENGLISH PLUS |
Laureat
I stopnia |
Tymoteusz Jędryszczak |
10 | Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus – Konkurs Językowy ENGLISH PLUS |
Laureatka
III stopnia |
Julia Jachna |
11 | Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus – Konkurs Językowy ENGLISH PLUS |
Laureatka
V stopnia |
Natalia Garbaciak |
12 | Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus – Konkurs Językowy ENGLISH PLUS |
Laureat
V stopnia |
Jakub Huptys |
13 | Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus – Konkurs Językowy ENGLISH PLUS |
Laureatka
V stopnia |
Anna Muszyńska |
14 | Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus – Konkurs Językowy ENGLISH PLUS |
Laureat
V stopnia |
Wiktor Sankowski |
15 | Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus – Konkurs Językowy ENGLISH PLUS |
Laureat
V stopnia |
Stanisław Wyłupek |
16 | Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus – Konkurs Językowy ENGLISH PLUS |
Laureat
V stopnia |
Mariusz Kuchta |
17 | Oimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus – Konkurs Językowy ENGLISH PLUS |
Laureatka
V stopnia |
Natalia Łapot |
18 | Oimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus – Konkurs Językowy DEUTSCH PLUS |
Laureatka
I stopnia |
Sofia Müller |
19 | Olimpiada Wiedzy Archimedes-POLONICA.PLUS | Laureatka
IV stopnia |
Anna Jaśtal |
20 | Olimpiada Wiedzy Archimedes-POLONICA.PLUS | Laureatka
V stopnia |
Paulina Chuderska |
21 | XVIII Regionalny Konkurs z zajęć technicznych „Elektronika – to nie takie trudne” edycja 2018/2019 – zasięg miejski | II miejsce | Maciej Sidełko |
22 | Regionalny Konkurs z zajęć technicznych „Elektronika – to nie takie trudne” zorganizowany przez RODN „WOM’ w Katowicach | Wyróżnienie | Maciej Sidełko |
23 | XXVII Wojewódzki Konkurs „Nudna Matematyka” organizowany przez Pałac Młodzieży w Katowicach | Finalistka | Maria Pieczarka |
24 | Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.Plus | Laureat
I stopnia z wyróżnieniem |
Jarosław Szymski |
25 | IV Miejski Konkurs plastyczny na plakat
promujący czytelnictwo |
I miejsce | Natalia Błaszkiewicz |
26 | Ogólnopolska Olimpiada – Stypendiada Czytelnicza | Wyróżnienie | Ilona Maruszyj |
27 | Mikołajkowy Turniej Siatkarski dziewcząt | II miejsce | Drużyna:
Julia Piętka, Oliwia Dudek, Eliza Bekus, Weronika Stachura, Anna Nowak, Aleksandra Arent, Małgorzata Czaja, Emilia Nowinowska, Emilia Łakomy |
28 | Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w szachach drużynowych | II miejsce | Drużyna:
Jakub Kubiczek, Krzysztof Dziechciarz, Anna Nowak, Izabela Maciąg |
29 | Zawody w płwaniu drużynowym chłopców | III miejsce | Drużyna:
Bartosz Musialik, Seweryn Dudek, Wojciech Percik, Filip Konieczko, Borys Sankowski, Jan Furgacz, Wiktor Leszczyński, Filip Kaptacz, Kamil Konewecki |
30 | Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu dowolnym | II miejsce | Bartosz Musialik |
31 | Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu grzbietowym | III miejsce | Seweryn Dudek |
32 | Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu motylkowym | II miejsce | Wojciech Percik |
33 | Zawody w płwaniu drużynowym dziewcząt | III miejsce | Drużyna:
Barbara Grelewicz, Zuzanna Janda, Maja Ziółko, Julia Ziółko, Wiktoria Zielińska, Natalia Toruńska, Wiktoria Panasz, Anna Kulińska, Katarzyna Szwed, Alicja Borówka, Oliwia Kostecka |
34 | Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu dowolnym | III miejsce | Barbara Grelewicz |
35 | Zawody w płwaniu indywidualnym w stylu klasycznym | II miejsce | Zuzanna Janda |
36 | Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes –
POLONICA. PLUS |
Laureatka
II stopnia |
Teresa Pieczarka |
37 | Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes –
POLONICA. PLUS |
Laureatka
V stopnia |
Oliwia Gurbiel |
38 | Ogólnopolska Olimpiada – Stypendiada Czytelnicza | Wyróżnienie | Barbara Grelewicz |
39 | V REGIONALNY KONKURS CZYTELNICZY
„W kręgu bohaterów powieści Alfreda Szklarskiego” |
Wyróżnienie | Teresa Pieczarka |
40 | V REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI
„O ZŁOTĄ STRZAŁĘ AMORA” |
Wyróżnienie | Natalia Osuchowska |
41 | III Regionalny Konkurs Recytatorski „Poezja muzyką duszy” | Wyróżnienie | Katarzyna Szywacz |
42 | III Regionalny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny | I miejsce | Natalia Błaszkiewicz |
43 | XI Ogólnopolski Konkurs „Siedem Grzechów Głównych” | Wyróżnienie | Natalia Błaszkiewicz |
44 | VII Zagłębiowski Turniej Młodych Odkrywców
„Młodzi Odkrywcy wśród łowców głów” |
I miejsce | Drużyna:
Adam Pisarczyk, Paulina Chuderska, Anna Patykiewicz |
45 | VII Zagłębiowski Turniej Młodych Odkrywców
„Młodzi Odkrywcy wśród łowców głów” – etap indywidualny |
I miejsce | Adam Pisarczyk |
46 | Miejski Konkurs z języka angielskiego
„Master of English” |
I miejsce | Mariusz Kuchta |
47 | Miejski Konkurs z języka angielskiego „Master of English” | Wyróżnienie | Gabriela Kucybała |
48 | Miejski Konkurs z języka angielskiego „Master of English” | Wyróżnienie | Aleksander Helt |
49 | Wojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia Poezji Dziecięcej
i Młodzieżowej” |
Laureatka | Karolina Kozłowska |
50 | V Regionalny Konkurs Czytelniczy „W kręgu bohaterów
powieści Alfreda Szklarskiego” dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych |
I miejsce | Wiktor Sankowski |
51 | Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów | Finalista | Jarosław Szymski |
52 | Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Bomba z Matmy” | I miejsce | Jarosław Szymski |
53 | VI edycja Konkursu Matematycznego PLATMAT | I miejsce | Drużyna:
Maria Pieczarka, Jarosław Szymski |
54 | Miejski Konkurs „Od probówki do matematyczno-fizycznej
łamigłówki” (kategoria gimnazja) |
Mistrz Matematyki | Maria Pieczarka |
55 | Miejski Konkurs „Od probówki do matematyczno-fizycznej łamigłówki” (kategoria gimnazja) | Mistrz Chemii | Maciej Sidełko |
56 | VII edycja GIMNAZJADY „TECHNIKA NIE TAKA TRUDNA
JAK MYŚLISZ” |
II miejsce | Drużyna:
Maciej Sidełko Mateusz Tyszczak |
57 | MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
„KANGUR 2019” |
Bardzo dobry wynik
(6 miejsce w regionie) |
Jarosław Szymski |
58 | MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2019” | Bardzo dobry wynik
(10 miejsce w regionie) |
Maria Pieczarka |
59 | 1/4 Finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci – Czwórbój
Lekkoatletyczny Chłopców |
V miejsce | Drużyna |
60 | IGRZYSKA DZIECI – Mistrzostwa Dąbrowa Górnicza –
CZWÓRBÓJ LA w kategorii chłopców |
III miejsce | Drużyna:
Wojciech Percik, Bartosz Musialik, Marcin Sokała, Paweł Sokała, Kamil Skórkiewicz, Jakub Kaniowski |
61 | Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „ALCHEMIK” | Laureat
II miejsca w kraju |
Gabriela Kucybała |
62 | Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „ALCHEMIK” | Bardzo dobry wynik | Jakub Kurzyński |
63 | Szachowa Liga Dąbrowskich Szkół Podstawowych | I miejsce | Drużyna:
Anna Nowak, Adam Pisarczyk, Krystian Dobek, Gabriel Skrobol. |
64 | XVIII wojewódzki ZAGŁĘBIOWSKI KONKURS GRAFIKI
KOMPUTEROWEJ –„Śląsko-Zagłębiowska droga na Olimpiadę, czyli jak marzenia stają się rzeczywistością” pod patronatem RODN „WOM” Katowice |
II miejsce |
Izabella Maciąg |
65 | XVIII wojewódzki ZAGŁĘBIOWSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ –„Śląsko-Zagłębiowska droga na Olimpiadę, czyli jak marzenia stają się rzeczywistością” pod patronatem RODN „WOM” Katowice | III miejsce | Aleksander Łukasik |
66 |
X wojewódzki ZAGŁĘBIOWSKI KONKURS NA FILM – „Śląsko-Zagłębiowska droga na Olimpiadę, czyli jak marzenia stają się rzeczywistością” pod patronatem RODN „WOM” Katowice |
III miejsce | Grzegorz Dziechciarz |
67 | I Wojewódzki Konkurs Informatyczny MASTERBIT pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty | I miejsce | Mateusz Tyszczak |
68 | Miejski Konkurs „Matematyk Roku Dąbrowy Górniczej” | II miejsce | Jarosław Szymski |
69 | Powiatowy konkurs matematyczny „Młody Ekonomista” w II LO im. S. Żeromskiego pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty | II miejsce (drużynowo) | Maria Pieczarka
Sandra Brąblik Nicole Morawska |