2019/2020
LP. |
NAZWA KONKURSU, OLIMPIADY, ZAWODÓW SPORTOWYCH itp. |
OSIĄGNIĘCIE |
IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA |
---|---|---|---|
|
Igrzyska Dzieci – Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej –
Szachy |
II miejsce | Drużyna:
Seweryn Dudek, Wiktor Naleśnik, Szymon Piasecki, Joanna Pisarczyk |
|
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Mistrzostwa Dąbrowy
Górniczej – Szachy |
II miejsce | Drużyna:
Krystian Dobek, Anna Patykiewicz, Adam Pisarczyk, Gabriel Skrobol |
|
III Otwarty Turniej Szachowy o kategorie – klasyfikacja dziewcząt |
II miejsce i tytuł: V kategoria | Małgorzata Boberek |
|
III Otwarty Turniej Szachowy o kategorie – klasyfikacja dziewcząt | III miejsce | Joanna Pisarczyk |
|
III Otwarty Turniej Szachowy o kategorie – klasyfikacja chłopców | I miejsce | Adam Pisarczyk |
|
III Otwarty Turniej Szachowy o kategorie – klasyfikacja chłopców | tytuł: V kategoria | Wiktor Naleśnik |
|
VIII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny
„Moje wyjątkowe miejsce” na najciekawszą fotografię |
II miejsce | Aleksandra Kurzydlak |
|
VIII Powiatowy Konkurs Informatyczno-Fotograficzny
„Moje wyjątkowe miejsce” na najciekawszą fotografię |
II miejsce | Natalia Kroczek |
|
Wojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia Poezji Dzieciecej” | Laureatka | Ilona Maruszyj |
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego | Laureatka | Paulina Chuderska |
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii | Laureatka | Julia Jachna |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.Plus | Laureat I stopnia
z wyróżnieniem |
Gabriel Białas |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.Plus | Laureat II stopnia | Wiktor Naleśnik |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.Plus | Laureat III stopnia | Dawid Musialik |
|
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2020” | Wyróżnienie | Wiktor Naleśnik |
|
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2020” | Wyróżnienie | Zofia Gajdzińska |
|
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2020” | Wyróżnienie | Natasza Mikulska |
|
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2020” | Wyróżnienie | Małgorzata Boberek |
|
V Wojewódzki Konkurs Literacki „Święty Jan Paweł II: filozof – poeta – nauczyciel”. | Wyróżnienie | Norbert Kułach |
|
XVI Edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego (częśćplastyczna) | Wyróżnienie | Julia Piotrowicz |
|
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2020” | Wynik: bardzo dobry | Jakub Kaniowski |
|
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2020” | Wyróżnienie | Borys Sankowski |
|
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2020” | Wyróżnienie | Gabriel Skrobol |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus | Laureat I stopnia | Natalia Bluj |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus | Laureat II stopnia | Paulina Chuderska |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus | Laureat II stopnia | Gabriel Skrobol |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus | Laureat III stopnia | Sonia Bekus |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus | Laureat III stopnia | Anna Patykiewicz |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus | Laureat IV stopnia | Zofia Gardjew |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus | Laureat IV stopnia | Anna Jaśtal |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus | Laureat V stopnia | Borys Sankowski |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus | Laureat V stopnia | Wiktor Kogut |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus | Laureat V stopnia | Mateusz Szabrański |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus | Laureat V stopnia | Jakub Kaniowski |
|
III Miejski Konkurs Matematyczny „Mistrz Sudoku 2020” | Wyróżnienie | Adam Pisarczyk |
|
XVI Edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego (część literacka) | Wyróżnienie | Julia Ksiądzyna |
|
XVI Edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego (część literacka) | Wyróżnienie | Magdalena Prochoń |