LP. |
NAZWA KONKURSU, OLIMPIADY, ZAWODÓW SPORTOWYCH itp. |
OSIĄGNIĘCIE |
IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA |
---|---|---|---|
|
X POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNY „Moje wyjątkowe miejsce” – grafika komputerowa; SP kl. 4-6 | I miejsce | Emilia Bluj |
|
X POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNY „Moje wyjątkowe miejsce” – grafika komputerowa; SP kl. 4-6 | II miejsce | Blanka Kowal |
|
X POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO -FOTOGRAFICZNY „Moje wyjątkowe miejsce” – grafika komputerowa; SP kl. 7-8 | II miejsce | Anna Musiałek |
|
X POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNY „Moje wyjątkowe miejsce” – fotografia; SP kl. 7-8 | II miejsce | Małgorzata Boberek |
|
X POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNY „Moje wyjątkowe miejsce” – fotografia; SP kl. 7-8 | III miejsce | Magdalena Prochoń |
|
X POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNY „Moje wyjątkowe miejsce” – fotografia; SP kl. 7-8 | III miejsce | Bartosz Tymiński |
|
X POWIATOWY KONKU;RS INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNY „Moje wyjątkowe miejsce” – fotografia; SP kl. 7-8 | Wyróżnienie | Patrycja Nita |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – ASTRONOMICZNY część literacka | Wyróżnienie | Maja Ziółko |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – ASTRONOMICZNY część plastyczny | Wyróżnienie | Maja Grudzińska |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – JĘZYK POLSKI | finalista | Sonia Bekus |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – JĘZYK POLSKI | laureat | Natalia Garbaciak |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – JĘZYK POLSKI | finalista | Oliwia Gurbiel |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – JĘZYK POLSKI | finalista | Katarzyna Zając |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – MATEMATYKA | finalista | Aleksander Jachym |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – JĘZYK NIEMIECKI | finalista | Sofia Müller |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – GEOGRAFIA | finalista | Maja Grudzińska |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – GEOGRAFIA | finalista | Katarzyna Palimąka |
|
Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej – Konkurs Wojewódzki | laureat | Maja Ziółko |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS „Wielka Liga Czytelników” | I miejsce laureat | Szymon Kopa |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS „Wielka Liga Czytelników” | I miejsce laureat | Natalia Zając |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS „Wielka Liga Czytelników” | I miejsce laureat | Daria Musiał |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS „Wielka Liga Czytelników” | I miejsce powiat | Filip Ostaszewski |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS „Wielka Liga Czytelników” | I miejsce powiat | Karolina Toruńska |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS „Wielka Liga Czytelników” | I miejsce powiat | Antonina Sawicz |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS „Wielka Liga Czytelników” | I miejsce powiat | Aleksandra Kurzydlak |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS „Wielka Liga Czytelników” | I miejsce powiat | Joanna Pisarczyk |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS „Wielka Liga Czytelników” | I miejsce powiat | Małgorzata Boberek |
|
Wojewódzki Konkurs Językowy „I ty możesz zostać poliglotą” | II miejsce | Sofia Müller |
|
XXIV Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Moja Ziemia- Czysty Świat” pt. „Pszczoły z Eko Szkoły” | I miejsce | Julia Stawiarska |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka | laureat IV stopnia | Szymon Kaszowski |
|
Ogólnopolska Olimpiada z Chemii | I miejsce w Polsce | Julia Piotrowicz |
|
Dąbrowska Szkoła Mówców Turniej Oxfordzki | III miejsce | Zespół w składzie: Kacper Sekuła Szymon Piasecki Wiktoria Maj Natalia Maj |
|
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny | Wyróżnienie | Adam Jopek |
|
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny | Wyróżnienie | Łucja Nowakowska |
|
IV Miejski Konkurs Literacko-Plastyczny „Chce się żyć – Nie bądź obojętny” | I miejsce | Winiarski Oskar |
|
1/4 Wojewódzkiego Finału Igrzysk Dzieci w Czwórboju LA Dziewcząt | III miejsce | Zespół w składzie: Oliwa Wieczorek Hanna Posyniak Aleksandra Binko Maja Gawor Nikola Prucia Oliwa Kostecka Anna Musiałek Jagoda Mielczarek |
|
Igrzyska Młodzieży – Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkolna drużynowa liga LA w kategorii chłopcy | II miejsce | Zespół |
|
Igrzyska Młodzieży – Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej – Tenis stołowy | I miejsce | Zespół w składzie: Jakub Kaniowski Borys Sankowski Aleksander Jachym |
|
Ogólnopolski Konkurs „STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA – konkurs ortograficzny” | Wyróżnienie | Łucja Nowakowska |
|
Ogólnopolski Konkurs „STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA – konkurs ortograficzny” | Wyróżnienie | Sergiusz Salamon |
|
Ogólnopolski Konkurs „STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA – konkurs plastyczny” | II miejsce | Hanna Teper |
|
Ogólnopolska Olimpiada „OLIMPUSEK – sesja zimowa” | Laureatka | Łucja Nowakowska |
|
Ogólnopolski konkurs „ZUCH – edycja semestralna” | Laureatka | Łucja Nowakowska |
|
Konkurs plastyczny zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Górniczej „Portret Pluszowego Misia” | Wyróżnienie | Maja Kurzydlak |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS POETYCKI DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PONADPODSTAWOWYCH – XVIII Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej | Laureatka | Daria Musiał |
|
Miejski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Dąbrowa Górnicza Przyszłości” | Laureatka | Nadia Kubiak |
|
Miejski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Dąbrowa Górnicza Przyszłości” | Laureatka | Hanna Posyniak |
|
Miejski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Dąbrowa Górnicza Przyszłości” | Laureatka | Patrycja Pilichowska |
|
Miejski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Dąbrowa Górnicza Przyszłości” | Laureatka | Zuzanna Pałachniak |
|
Miejski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Dąbrowa Górnicza Przyszłości” | Laureatka | Małgorzata Boberek |
|
Miejski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Dąbrowa Górnicza Przyszłości” | Laureatka | Aleksandra Kurzydlak |