LP. |
NAZWA KONKURSU, OLIMPIADY, ZAWODÓW SPORTOWYCH itp. |
OSIĄGNIĘCIE |
IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA |
---|---|---|---|
|
XI POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNY „Moje wyjątkowe miejsce” – fotografia; SP kl. 4-6 | I miejsce | Hanna Posyniak |
|
XI POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNY „Moje wyjątkowe miejsce” – fotografia; SP kl. 4-6 | II miejsce | Maja Kurzydlak |
|
XI POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNY „Moje wyjątkowe miejsce” – fotografia; SP kl. 7-8 | I miejsce | Aleksandra Kurzydlak |
|
XI POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNY „Moje wyjątkowe miejsce” – fotografia; SP kl. 7-8 | II miejsce | Zofia Gajdzińska |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – GEOGRAFIA | Laureat | Maja Grudzińska |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – GEOGRAFIA | Laureat | Katarzyna Palimąka |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – GEOGRAFIA | Finalista | Julia Tokarz |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – JĘZYK POLSKI | Laureat | Natalia Maj |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – JĘZYK POLSKI | Laureat | Wiktoria Maj |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – JĘZYK POLSKI | Laureat | Katarzyna Zając |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – JĘZYK POLSKI | Laureat | Julia Ksiądzyna |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – JĘZYK POLSKI | Laureat | Maja Lech |
|
OGÓLNOPOLSKI KONKURS KREATYWNY o tematyce historycznej „Misja Wolna Polska” | III miejsce | Blanka Kowal |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS POETYCKI – XIX Antalogia Poezji Dzięcięcej i Młodzieżowej | Finalista | Daria Musiał |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS POETYCKI – XIX Antalogia Poezji Dzięcięcej i Młodzieżowej | Laureat | Viktoriia Ponomarenko |
|
WOJEWÓDZKI KONKURS POETYCKI – XIX Antalogia Poezji Dzięcięcej i Młodzieżowej | Laureat | Małgorzta Zdżała |
|
IGRZYSKA DZIECI Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej – Szachy Drużynowe | III miejsce | Drużyna:
Małgorzta Boberek, Joanna Pisarczyk, Olena Postolatii, Wiktor Naleśnik |
|
SZKOLNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO – Zawody Rejonowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – szachy drużynowe | II miejsce | Drużyna:
Małgorzta Boberek, Joanna Pisarczyk, Dawid Musialik, Wiktor Naleśnik |
|
IGRZYSKA DZIECI MŁODSZE Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej -tenis stołowy kat. chłopcy | III miejsce | Drużyna:
Petro Korobkov, Yelysei Zubkov |
|
SZKOLNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO – Zawody Rejonowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy kat. chłopcy | II miejsce | Drużyna:
Petro Korobkov, Yelysei Zubkov |
|
IGRZYSKA MŁODZIEŻY Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej – Sztafetowe biegi przełajowe – kategoria dziewcząt | II miejsce | Drużyna:
Oliwia Kostecka, Aleksandra Kurzydlak, Oliwia Wieczorek, Nikola Prucia, Anna Musiałek, Maja Gawor |
|
SZKOLNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO – Zawody Rejonowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Sztafetowe biegi przełajowe kategoria dziewcząt | II miejsce | Drużyna:
Kostecka Oliwia, Kurzydlak Aleksandra, Wieczorek Oliwia, Prucia Nikola, Musiałek Anna, Gawor Maja |
|
Miejski Konkurs Literacko-Plastyczny „Pani Jesień” | I miejsce | Emilia Nieckarz |
|
Miejski Konkurs Literacko-Plastyczny „Pani Jesień” | III miejsce | Wiktor Piętka |
|
Regionalny Konkurs „Zagłębie Dąbrowskie – Moja Mała Ojczyzna” – II etap | I miejsce | Wojciech Dąbrowski, Artur Kłosowicz, Miłosz Michalczyk |
|
XV Miejski Konkurs Plastyczno-Literacki „List do Świętego Mikołaja” | I miejsce | Amelia Sroczyńska |
|
XV Miejski Konkurs Plastyczno-Literacki „List do Świętego Mikołaja” | Wyróżnienie | Miłosz Michalczyk |
|
XIV edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego „Kolorowe Dary Jesieni” | I miejsce | Wiktor Suwalski |
|
XIV edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego „Kolorowe Dary Jesieni” | Wyróżnienie | Miłosz Michalczyk |
|
II Konkurs Barbórkowy na „Górnicze Czako” | Wyróżnienie | Julia Zaborowicz |
|
II Konkurs Barbórkowy na „Górnicze Czako” | Wyróżnienie | Artur Kłosowicz |
|
II Konkurs Barbórkowy na „Górnicze Czako” | Wyróżnienie | Wojciech Dąbrowski |
|
Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej „Pływanie drużynowe” | III miejsce | Aleksander Konieczko |
|
VI Ogólnopolski Konkurs Wielka Liga Czytelników w kategorii klas I-III | Mistrz Województwa | Liwia Kuc, Aleksandra Możdżeń i Błażej Kaczyński |
|
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek – sesja zimowa | Laureat | Aleksandra Możdżeń |
|
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek – sesja zimowa | Laureat | Bartosz Młynarkiewicz |
|
II Wojewódzki Konkurs z wykorzystaniem technik wizualnych „Literatura w kadrze” w kategorii ilustracja | I miejsce | Natasza Mikulska |
|
VI Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników” | Mistrz Województwa | Ewa Zdżała |
|
VI Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników” | Mistrz Województwa | Joanna Pisarczyk |
|
VI Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników” | Mistrz Województwa | Magdalena Cielepak |
|
VI Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników” | Mistrz Polski | Ewa Zdżała |
|
VI Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników” | Mistrz Polski | Joanna Pisarczyk |
|
VI Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników” | Mistrz Polski | Magdalena Cielepak |
|
Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny 2023” | Laureat | Maja Piasecka |
|
Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny 2023” | Laureat | Mikołaj Nowakowski |
|
XIX Edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego w kategorii „Turniej wiedzy astronomicznej” | Wyróżnienie | Nina Kuler |
|
II Konkurs Barbórkowy na „Górnicze Czako” | III miejsce | Jakub Gregorczuk |
|
Miejski Konkurs „Mój przyjaciel zwierzak” | II miejsce | Maksymilian Kuc |
|
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – język polski | Laureat | Tymoteusz Pikuła |
|
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – język polski | Laureat | Henryk Marynka |
|
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – język polski | Laureat | Szymon Groniecki |
|
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – język polski | Laureat | Bruno Kaczyński |
|
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – matematyka | Laureat | Tymoteusz Pikuła |
|
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – matematyka | Laureat | Szymon Groniecki |
|
IGRZYSKA DZIECI Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej – Czwórbój lekkoatletyczny – kategoria chłopców | II miejsce | Drużyna:
Mateusz Lisowski, Filip Koza, Dawid Grabowski, Andrzej Prokop, Szymon Jandziak, Maksymilian Barańczuk |
|
IGRZYSKA DZIECI Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej – Trójbój lekkoatletyczny – kategoria chłopców | III miejsce | Drużyna dziewcząt: Maja Kurzydlak, Maja Maruszak, Daria Musiał, Milena Waligóra, Amelia Wójcik Drużyna chłopców: Szymon Kopa, Nataniel Piotrowicz, Alan Borek, Marcel Banasik, Tomasz Jaworski |
|
IGRZYSKA DZIECI Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej – Piłka nożna – klasy 4-6 | II miejsce | Drużyna:
Filip Koza, Dominik Zubko, Mateusz Lisowski, Szymon Sołtysik, Szymon Jandziak, Andrzej Prokop, Nataniel Piotrowicz, Jakub Jagodziński, Dawid grabowski, Maksymilian Barańczuk, Yehor Ochkur, Igor Szelest, Oliwier Zwierzyński, Aleksander Młynarski |
|
SZKOLNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO – Zawody Rejonowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Piłka nożna – klasy 4-6 | II miejsce | Drużyna:
Filip Koza, Dominik Zubko, Mateusz Lisowski, Szymon Sołtysik, Szymon Jandziak, Andrzej Prokop, Nataniel Piotrowicz, Jakub Jagodziński, Dawid grabowski, Maksymilian Barańczuk, Yehor Ochkur, Igor Szelest, Oliwier Zwierzyński, Aleksander Młynarski |
|
IGRZYSKA MŁODZIEŻY Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej – Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna – kategoria dziewcząt | II miejsce | Drużyna:
Małgorzata Boberek, Alicja Borówka, Maja Gawor, Zofia Gajdzińska, Maja Grudzińska, Nikola Jędrusik, Nina Kuler, Aleksandra Kurzydlak, Oliwia Kostecka, Anna Musiałek, Wiktoria Noworyta, Julia Piotrowicz, Nikola Prucia, Emilia Trarytsan, Zofia Wawrzyńczak, Oliwia Wieczorek |
|
SZKOLNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO – Zawody Rejonowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna – kategoria dziewcząt | III miejsce | Drużyna:
Małgorzata Boberek, Alicja Borówka, Maja Gawor, Zofia Gajdzińska, Maja Grudzińska, Nikola Jędrusik, Nina Kuler, Aleksandra Kurzydlak, Oliwia Kostecka, Anna Musiałek, Wiktoria Noworyta, Julia Piotrowicz, Nikola Prucia, Emilia Trarytsan, Zofia Wawrzyńczak, Oliwia Wieczorek |
|
IGRZYSKA MŁODZIEŻY Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej – Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna – kategoria chłopców | III miejsce | Drużyna:
Marcel Gadomski, Kuba Michalczyk, Jakub Mitrega, Mikołaj Nieć, Franciszek Sokołowski, Maksymilian Sarnicki, Paweł Żabicki, Wiktor Naleśnik, Kamil Janowiec, Bartosz Skrzypczak |
|
Regionalny Konkurs „Zagłębie Dąbrowskie – Moja Mała Ojczyzna” – III etap | II miejsce | Wojciech Dąbrowski, Artur Kłosowicz, Miłosz Michalczyk |
|
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej – Koszykówka dziewcząt | III miejsce | Drużyna:
Małgorzata Boberek, Magdalena Cielepak, Nikola Jędrusik, Natalia Kołek, Aleksandra Kurzydlak, Julia Piotrowicz, Joanna Pisarczyk, Oliwia Szostak, Ewa Zdżała |
|
VI Ogólnopolski Konkurs Wielka Liga Czytelników w kategorii klas I-III | I Wicemistrz Polski | Liwia Kuc |
|
VI Ogólnopolski Konkurs Wielka Liga Czytelników w kategorii klas I-III | I Wicemistrz Polski | Aleksandra Możdżeń |
|
VI Ogólnopolski Konkurs Wielka Liga Czytelników w kategorii klas I-III | I Wicemistrz Polski | Błażej Kaczyński |
|
VI Ogólnopolski Konkurs Wielka Liga Czytelników | I Wicemistrz Powiatu | Igor Ligęza |
|
VI Ogólnopolski Konkurs Wielka Liga Czytelników | I Wicemistrz Powiatu | Filip Ostaszewski |
|
VI Ogólnopolski Konkurs Wielka Liga Czytelników | I Wicemistrz Powiatu | Nikola Saferna |
|
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – matematyka | Laureat | Wiktor Kroczek |
|
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – matematyka | Laureat | Nina Pękala |
|
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – język angielski | Laureat | Robert Kliszka |
|
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – język angielski | Laureat | Dorian Nowicki |
|
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek – edukacja polonistyczna | Laureat | Błażej Kaczyński |
|
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek – edukacja matematyczna | Laureat | Błażej Kaczyński |
|
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek – język angielski | Laureat | Zofia Uchto |
|
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek Matematyczny- sesja wiosenna | Laureat | Antoni Kuczek |
|
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek Matematyczny- sesja wiosenna | Laureat | Bartosz Młynarkiewicz |
|
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek Matematyczny- sesja wiosenna | Laureat | Liliana Krzemień |
|
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek Polonistyczny- sesja wiosenna | Laureat | Bartosz Młynarkiewicz |
|
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek Polonistyczny- sesja wiosenna | I miejsce | Natalia Chuderska |