WYGRALIŚMY!!!
5.10.2023 roku w III LO im. Generała Władysława Andersa odbył się realizowany w ramach projektu “Ratuj z nami- bądź świadomy, bądź bezpieczny” konkurs, w którym reprezentacja naszej szoły zdobyła I miejsce🏆

Wśród zaproszonych na tę okazję gości byli między innymi Pani Senator Beata Małecka Libera, przedstawiciel policji Pan Damian Korczyński, Pracownika UM- koordynator projektu Pan Łukasz Kolber. Uczestnicy wzięli udział w konkurencjach praktycznych, w których oceniano udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia oraz w teście wiedzy. Ostatecznie zdobyliśmy 101 punktów, co pozwoliło nam zająć pierwszą lokatę🏅 Otrzymaliśmy piękny puchar, dyplomy, apteczki i wiele innych gadżetów. Podczas całego dnia uczyli, wpierali i oceniali nas Ratownicy Medyczni z Ochotniczej Straży Pożarnej.Dziękujemy IIILO im. Generała Władysława Andersa za wspaniałą zabawę i gratulujemy wspaniałej organizacji tego przedsięwzięcia.