w roku szkolnym 2021/2022

BUDYNEK A

 

ZAJĘCIA SPORTOWE
ŚRODA              PIĄTEK
15:00-16:00 KLASY I             13:30-15:30 KLASY III-IV
16:00-17:00 KLASY II
ZAJĘCIA PROWADZI MICHAŁ BALCEREK              ZAJĘCIA PROWADZI MICHAŁ BALCEREK

Koło zainteresowań/Rodzaj zajęć
Godzina
Dzień tygodnia
Prowadzący
Sala
Koło plastyczno-techniczne kl. IIa
12.45 – 14.25
Poniedziałek
Edyta Osowska
Koło miłośników przyrody
13.30 – 15.20
Poniedziałek
Marta Gąsior
Koło „Miłośników bajki”
12.45 – 13.30
Poniedziałek
Anna Golańska
Zajęcia rozwijające umiejętności uczniów
13.30 – 14.25
Poniedziałek
Adriana Lipka
„Planszówki mądrej główki” – koło zainteresowań dla uczniów kl. IIc
13.30 – 14.25
Poniedziałek
Agnieszka Pawlikowska-Gwizda
Rozwijanie indywidualnych umiejętności uczniów klasy IIc
14.35 – 15.20
Poniedziałek
Agnieszka Pawlikowska-Gwizda
„Akademia bezpieczeństwa” dla uczniów klasy IIIa
11.45 – 12.30
Poniedziałek
Beata Kremska
Koło polonistyczne
13.40 – 14.25
Poniedziałek
Małgorzata Chmielowiec
Młody przyrodnik
13.30 – 14.15
Wtorek
Jolanta Bartocha
Zespół wokalny WESOŁE NUTKI
14.00 – 15.30
Wtorek
Alicja Oleksy
Zajęcia rozwijające umiejętności uczniów kl. IIIa
12.35 – 13.20
Wtorek
Beata Kremska
Koło informatyczno – techniczne
13.00 – 13.45
Wtorek
Barbara Ciołek
Zajęcia rozwijające umiejętności uczniów klasy IIIb
13.40 – 14.25
Wtorek
Katarzyna Barańska
Koło polonistyczne
13.40 – 14.25
Wtorek
Aleksandra Mikulska
Koło plastyczne
12.45 – 13.30
Środa
Anna Golańska
Koło plastyczno – techniczne dla klas IV
14.40 – 16.00
Środa
Ilona Więcław
Zajęcia taneczne klas I i II
13.40 – 14.25
Środa
Zuzanna Juzuń
Koło matematyczne „Mądra głowa”
13.40 – 14.25
Czwartek
Beata Wawrzyniak
Akademia bezpieczeństwa – realizacja programu WOŚP „Ratujemy i uczymy ratować”
12.45 – 13.30
Czwartek
Magdalena Więcek
Zespół muzyczny dla klas IV
13.40 – 14.25
Czwartek
Beata Szczepańska
21
Koło matematyczne
13.40 – 14.25
Czwartek
Małgorzata Szyda
Zajęcia dla uczniów klasy Ia „Mądra główka”
12.45 – 13.30
Czwartek
Barbara Ciołek
„Będzie lepiej” – wspomaganie ucznia z trudnościami dydaktycznymi
11.45 – 12.30
Piątek
Beata Wawrzyniak
Koło języka angielskiego dla klas II i III
12.45 – 13.30
Piątek
Justyna Piwowarczyk
Klub kinomaniaka
Raz w miesiącu klasa IIIc
Adriana Lipka