SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ADAMA MICKIEWICZA

                          W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

 

Język polski

 

czytaj >>>    16.03.2020      26.03.2020      30.03.2020

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   

 

Język angielski

Czwartoklasisto,
Poproszę Cię o rozłożenie sobie następujących zadań z języka angielskiego w czasie, żeby zdążyć je zrobić do 25 marca. Są to zadania oparte na naszym podręczniku, więc będę się  do niego odwoływała. Robiąc je będziecie powtarzać materiał z Unitu 5.
  1. Rozwiąż rebusy językowe ze strony 66 z ćwiczeniówki. Sprawdzą Twoją znajomość słownictwa związanego z jedzeniem.
  2. Przygotuj menu składające się z 5 dań lub napojów własnego pomysłu. Skorzystaj z rzeczowników z ramki z ćwiczenia 1 ze strony 67 z ćwiczeniówki.
  3. Wykonaj ćwiczenia powtórzeniowe z ćwiczeniówki (2 i 3 strona 67).
  4. Do powtórzenia słownictwa skorzystaj z linku do aplikacji Quizlet:
https://quizlet.com/_4dyoy0?x=1jqt&i=27lr88  Ćwicz i ucz się jednocześnie.

...............................................................................................................

POBIERZ 25.03-01.04

 

 

 

Historia   

KONTAKT   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    1           2

 

Muzyka

KONTAKT  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

POBIERZ

  

Plastyka                           

KONTAKT  : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

 

Ćwiczenie

 

Wykonaj ćwiczenie ze strony 31  - Dwie farby – wiele kolorów  (wybierz jeden z  z tematów lub zaproponuj swój pomysł). Podręcznik do plastyki, dział 9. Barwy czyste-podstawowe i pochodne.

 

Przyroda

KONTAKT 

1POBIERZ        30.03.

 

Matematyka

KONTAKT  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ramach powtórzenia i utrwalenia przerobionego materiału, uzupełnij zeszyt ćwiczeń z matematyki  (część 2)  do strony 71.

..............................................................................................................................................

    1       2

 

Informatyka

KONTAKT  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

POBIERZ

============================================================

Technika                KONTAKT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CZYTAJ   >>>>>>    25.03.2020    30.03.2020

Rozwiązuj testy na kartę rowerową:

Proszę o przesłanie wykonanych prac w poprzednim tygodniu w postaci np. zdjęć, skanów na podany e-mail. Każdą pracę proszę podpisać (imię, nazwisko ucznia). E-mail posłuży również do kontaktu nauczyciel – uczeń i rodzic.

 

============================================================

 

Wychowanie fizyczne                    KONTAKT        e - mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ćwicz online:
https://wordwall.net/pl/resource/893984

 

czytaj >>>>>>>>>>>  30.03.

=============================================================================

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

POBIERZ

 

============================================================================

 

RELIGIA                                        KONTAKT       e - mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CZYTAJ >>>>>>>>>>>>>>>  

 

 

 

 

Copyright © 2018 sp8dabrowag.pl. All rights reserved. Create by FxDesign and eMDF