– Szkolne Koło Wolontariatu „GANG HELPIAKÓW”

Dąbrowski Paszport Wolontariusza

Nasza szkoła włącza się w projekt „Dąbrowski Paszport Wolontariusza”. Osoby zainteresowane udziałem w tym przedsięwzięciu proszone są o zapoznanie się z Regulaminem i pobraniem Paszportu.

MIKOŁAJKOWA ZBIÓRKA

NA RZECZ DOMU DZIECKA W SARNOWIE

Szkolne koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci wraz z klasą 7d oraz Szkolnym kołem Wolontariatu zapraszają do wzięcia udziału w zbiórce mikołajkowej na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Sarnowie.

Prosimy przynosić:

• artykuły plastyczne (np. kredki, mazaki, bloki rysunkowe, kolorowanki, farby itd.)
  • artykuły i środki higieniczne (np. szampony, odżywki, żele pod prysznic, pasty do zębów, płatki kosmetyczne itd.).

Osoby zainteresowane mogą się zgłosić do Pani Marzeny Słaboń lub Pani Anny Śliwy. Materiały przynosimy do szkolnej świetlicy.

Zbiórka potrwa do 3 grudnia 2021r.