w roku szkolnym 2021/2022

BUDYNEK B

ZAJĘCIA SPORTOWE
ZAJĘCIA W BUDYNKU B ODBYWAJĄ SIĘ DO KOŃCA PAZDZIERNIKA
PONIEDZIAŁEK 
ŚRODA 
    PIĄTEK 
15:30-16:15
SIATKÓWKA
17:05-18:35
KOSZYKÓWKA Z ELEMENTAMI
GIER I ZABAW
    17:10-17:55
     SZACHY
17:55-18:40
PIŁKA NOŻNA HALOWA
ZAJĘCIA PROWADZI
MGR BEATA STĘPIEŃ
ZAJĘCIA PROWADZI
MGR MAŁGORZATA DWOJAK
    ZAJĘCIA PROWADZI
    MGR EWA SŁABOŃ

Koło zainteresowań/Rodzaj zajęć
Godzina
Dzień tygodnia
Prowadzący
Sala
Koło Matematyczne KLASA 7 b
16.15 – 17.00
poniedziałek
mgr K. Niewiara
103
Koło Matematyczne + Język Angielski
14.35 – 15.20
poniedziałek
mgr K. Niewiara
mgr J. Piwowarczyk
19
Koło Fizyczne
15.30 – 16.15
poniedziałek
mgr H. Dąbrowska
200
Konsultacje Matematyczne
16.15 – 17.00
poniedziałek
mgr H. Dąbrowska
200
Koło Matematyczne
14.35 – 15.20
poniedziałek
mgr M. Szyda
18
Koło Geograficzne
15.30 – 16.15
poniedziałek
mgr M. Słaboń
106
Biologia/ Koło Przyrodnicze
15.20 – 16.00
poniedziałek
mgr E. Adamska-Bijak
101
Koło Języka Niemieckiego
14.30 – 16.00
poniedziałek
mgr J. Tambor-Jachna
107
Koło Poezji
13.45 – 14.25
poniedziałek
mgr A. Mikulska
104
Koło Matematyczno – Fizyczne
15.30 – 16.15
poniedziałek
mgr A Janowska
18
Koło Polonistyczne
13.40 – 14.25
wtorek
mgr M. Chmielowiec
19
Koło Polonistyczne
14.35 – 15.20
wtorek
mgr I. Nowak
206
Zajęcia Wyrównawcze
16.00 – 16.45
wtorek
mgr M. Katolik-Radovac
świetlica
Biologia/ Koło Przyrodnicze
15.20 – 16.00
wtortk
mgr E. Adamska-Bijak
101
Konsultacje Język Angielski
14.35 – 15.20
wtorek
M. Duda
18
Koło Polonistyczne
15.30 – 16.15
środa
mgr M. Zwierzchowska
102
Język Polski Konsultacje
16.15 – 17.00
środa
mgr M. Zwierzchowska
102
Koło Polonistyczne
15.25 – 16.10
środa
mgr I. Nowak
206
Koło Geograficzne
16.15 – 17.00
środa
mgr M. Słaboń
106
Koło Języka Angielskiego
14.35 – 16.15
środa
mgr A. Kaługa
203
Koło Historyczne
16.15 – 17.00
środa
mgr E.Kryńska
19
Koło Historyczne
15.30 – 16.15
środa
mgr M. Katolik-Radovac
107
Koło Matematyczno – Fizyczne
15.30 – 16.15
czwartek
mgr A Janowska
18
Konsultacje Język  Angielski
14.30 – 16.00
piątek
mgr M. Wiśniewska
203
Koło Historyczne
16.00 – 16.45
piątek
mgr E.Kryńska
świetlica
Koło Historyczne
13.40 – 14.25
piątek
mgr M. Kaczor
205
Zespół Muzyczny
15.25 – 16.05
piątek
mgr B. Szczepańska
201