Weź udział w darmowych zajęciach z programowania!

Zapisz się na bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży „Koduj z Gigantami„. Zajęcia odbywają się w formie online do 25 września 2022 roku.

W 11. edycji akcji Koduj z Gigantami motywem przewodnim będzie cyberbezpieczeństwo. Uczestnicy nie tylko będą programować, ale poznają też zagadnienia związane z cyberzagrożeniami i sposobami na bezpieczne korzystanie z sieci. Warsztaty zostaną poprowadzone m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft Education Edition, App Inventor, C#, Python.
Warsztaty „Koduj z Gigantami” to połączenie dużej dawki wiedzy ze świetną zabawą. W ich trakcie dzieci już od 7 roku życia mogą spróbować własnych sił w programowaniu i zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje.
Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy, że uczeń indywidualnie zarejestruje się na stronie: Koduj z Gigantami / Programowanie dla dzieci • Warsztaty z programowania (giganciprogramowania.edu.pl)