Uczniowie dąbrowskich szkół zostali nagrodzeni stypendiami Miasta Dąbrowa Górnicza za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Prezydent przyznał 95 stypendiów wszystkim tym, którzy uzyskali nie tylko wysoką średnią ocen w ubiegłym roku szkolnym, ale również odnieśli sukcesy w olimpiadach i konkursach naukowych i artystycznych oraz w zmaganiach sportowych.

Oficjalne wręczenie stypendiów odbędzie się 12.10.2022 r. o godzinie 10:00 w Pałacu Kultury Zagłębia podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej. 

Wśród nagrodzonych są uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej:

  1. Aleksander Jachym 
  1. Maja Grudzińska 
  1. Natalia Garbaciak 
  1. Katarzyna Polimąka 
  1. Sonia Bekus 
  1. Oliwia Gurbiel 
  1. Katarzyna Zając 

 

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy sukcesów w realizacji kolejnych ambitnych celów!